Lie to me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Chris&Katie ~the first kiss~

Go down 
SzerzőÜzenet
Katie Benson

Katie Benson


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Jan. 02.

Chris&Katie ~the first kiss~ Empty
TémanyitásTárgy: Chris&Katie ~the first kiss~   Chris&Katie ~the first kiss~ EmptySzomb. Jan. 14, 2012 9:02 am

Chris&Katie



Két nap telt el azóta az este óta. Amikor teljesen hülyét csináltam magamból, és zavarodottan ott hagytam Őt a büfében. Azóta már többször is leszidtam magam, hogy hogyan viselkedhettem úgy, ahogy viselkedtem. Nem tudom mi ütött akkor belém, de ma már biztosan vége a dolognak. Most már újra a rendes Katie vagyok, aki tojik a szabályokra, és nem zökken ki a szerepéből semmilyen körülmények között. Vagy mégis? Ugyanis ebben a pillanatban a húgom éppen az ágyamra hajít egy halom ruhát, ami fodrokból, csipkékből, és pántokból áll. Én magam a tükör előtt állok, egy pár számmal nagyobb Lakers-ös póló van rajtam, a hajam pedig a fejem tetejére van kontyozva, úgy nézek farkasszemet egy pattanással. Nagy levegőt veszek, és óvatosan megvizsgálom az ujjammal. Cassie sóhajt egyet, aztán oda lép hozzám és az ágyra nyom.
- Majd én kinyomom neked. Nem lehetsz ennyire beszari. - forgatja meg a szemét, aztán fölém hajol, és hosszú körmeivel neki esik a pattanásnak... Pár perccel később pedig újra ott állok a tükör előtt. Ezúttal egy fekete mini ruhában feszítek, amit drága húgom aggatott rám, mondván "majd én nőt faragok belőled".
- Nem túlzás ez egy kicsit? - kérdeztem felvont szemöldökkel, és mindennél jobban vágytam a bő pólóim és egyszerű farmernadrágjaim után. Ez nem én vagyok. Ez egy LÁNY, egy olyan lány aki én soha nem leszek. Igazából semmi kedvem nincs elmenni ebbe a buliba, már bánom hogy felajánlottam Chris-nek hogy elmegyek. De másfelől, viszont végre megint láthatom Őt, hiszen két napja találkoztunk utoljára. Amúgy meg beszéltünk telefonon, de az nem ugyanaz. Hogy miért hagyom azt hogy Cassie kicsinosítson? Nem is tudom, talán kíváncsi vagyok, arra a Katie-re. Vagy talán csak unatkozom, és kedvem támadt időt tölteni a húgommal...Minden esetre, hagyom hogy a fürdőszobába vonszoljon, ahol elkezdi az arcomat festegetni, közbe össze vissza fecseg arról, hogy most éppen mit csinál. "Kiemelem a szemedet ezzel a fekete színnel, így sokkal nagyobbnak néz ki." Amikor elújságoltam neki, hogy Chris és én elmegyünk Rick bulijába, akkor egyszerűen bezsongott. Ide oda futkározott a szobáink között, ruhákat halmozott az ágyamra, cipőket próbált a lábamra, és azon ámuldozott hogy milyen csinos vagyok a fekete ruhában. A sminkem kész lett, Cassie most a hajammal foglalatoskodott. Fogta a hajvasalót, és minden egyes tincset kisimított vele. Már nem tudtam nyugton maradni, percenként az órára pillantottam, hiszen hamarosan itt lesz Chris. Végül Cassie letette a hajvasalót, és diadal ittas tekintettel figyelte a művét. Engem. A szobámba sétáltam és bele néztem a tükörbe. Döbbenten bámultam farkas szemet a lánnyal aki vissza nézett rám, és nem hittem el hogy az én vagyok. Pár percig ott álltam, és néztem magamat remélve hogy ez csak egy álom, és végre felébredek. Úgy néztem ki mint azok a lányok, akik minden hétvégén party-zni mennek, és az összes pasival ágyba bújnak. A p*csába!
- Így nem megyek sehova. - kiáltom kétségbe esetten, és a szekrényemhez botorkálok a magas sarkúban, ami vagy tíz centit hozzá ad, a magasságomhoz. - Mit tettél velem hugi? - néztem Cassie-re, aki még mindig vigyorogva bámult engem. Aztán amikor látta mire készülök, a szekrényem elé állt és nem engedte hogy átöltözzek.
Ekkor mint egy végszóra, megszólalt a telefonom. Chris hívott, hogy itt van a ház előtt. Na szuper, kifutottam az időből...Miközben a lépcsőn botorkáltam lefelé, az összes káromkodást elmotyogtam amit csak tudtam. Lerúgtam magamról a tűsarkút, és a Converse cipőmért nyúltam. Legalább ez legyen rajtam, ha már mást nem vehetek fel.

Chris ősrégi autója ott állt a házunk előtt, a zene kiszűrődött az utcára. A ruhámat huzigálva lépdeltem a jármű felé, szitkozódva, és megfogadtam hogy soha többé nem engedem Cassie-nek hogy kiválassza a ruhámat. Kinyitottam az ajtót, és megpillantottam Chris-t. Az utcai lámpa fénye hátulról megvilágította az arcát, úgy nézett ki mint egy modell. A kelleténél erősebben vágtam be az ajtót, és mielőtt szólhatott volna valamit a ruhámra megelőztem.
-Ne mondj semmit. Ez Cassie műve. - mérgesen kaptam a biztonsági öv után, aztán bekapcsoltam magamat.
Vissza az elejére Go down
 
Chris&Katie ~the first kiss~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katie -- Chris
» benson;katie
» Maybelle -- Chris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lie to me :: helyszínek :: a belváros :: lakókörzet-
Ugrás: