Lie to me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Andrew háza (Amelia és Andrew)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Andrew Morison

Andrew Morison


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jan. 06.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rosewood, külváros

Andrew háza (Amelia és Andrew) Empty
TémanyitásTárgy: Andrew háza (Amelia és Andrew)   Andrew háza (Amelia és Andrew) EmptyPént. Jan. 06, 2012 3:37 pm

A Rosewood városát körülvevő erdő évről, évre rengeteg látogatót vonz a városba. Az úti könyvek, mind csodálatosnak írják le a fák között átszűrődő napfényt, és a környék csodálatosan gazdag, állat valamint növény világát. A látogatók, azonban főleg nyáron érkeznek, és csak nappal tévednek be az erdőbe, amely olyankor elrejti az igazi arcát előlük. Amikor eljön az ősz a fák levetkőzik, csodás zöld jelmezeiket és felfedik a kirándulók elől szemérmesen rejtegetett csúf, görbe ágaikat. A tél közeledtével, pedig az állatok is menedékeikbe húzódnak, a hosszú téli esték csendjét csak fülesbaglyok huhogása töri meg csupán. Balszerencsés lehet, az a férfi vagy nő aki ilyenkor eltéved vagy bármi más okból, arra kényszerül hogy az erdőt válassza menedéknek. Vannak, azonban olyan ok is, akiknek nincs különösebb választása hiszen, az erdészeknek ilyenkor is végezniük kell a munkájukat és vannak olyan hóbortos egyének akik otthonokul választották ezt barátságtalan helyet. A főúttól alig száz méterre, a város szélétől nem egészen félórára egy ilyen lakóépületbe botolhat az eltévedt utazó. Külsőre alig különböztethető meg a szokásos kőalapra épített, vastag fahasábokból épített háztól. Azonban, ha figyelmesen szemügyre vesszük láthatjuk hogy valaki egy antennát szerelt a tetőre, és az ablakokat, valamint az ajtót is ráccsal erősítették meg, az esetleges betörök ellen. Dr. Andrew Morison már három hete lakott az egykori erdészházban, és most is mint minden este a billentyűzet fölé görnyedve dolgozott. Fürge ujjai hihetetlen sebességgel töltik meg lapokat, majd ugyan ilyen gyorsan törlik is, amely miatt az arca egyre inkább a gondterheltség nyomait lehet felfedezni.
~ Nem, akar menni ma az írás..... Egyszerűen, nincsen ihletem nem áll össze a fejembe a történet, pedig a díszlet adott. Erdő, magányos ház, éjszaka, csak éppen a színészeket, nem tudtam még megtalálni. ~
Fut, át az agyán a gondolat. Ezt követően a tekintetét a falon lévő digitális órára emeli. amely hivalkodás mentes, fekete betűivel hirdeti: huszonhárom óra, negyvenhárom perc van.
Vissza az elejére Go down
Amelia Carter
---you know I like it rough
Amelia Carter


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Rosewood

Andrew háza (Amelia és Andrew) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew háza (Amelia és Andrew)   Andrew háza (Amelia és Andrew) EmptyPént. Jan. 06, 2012 11:01 pm

Andrew háza (Amelia és Andrew) Nina_dobrev_as_e._in_vd_s_02_653 Andrew háza (Amelia és Andrew) Nina_dobrev_as_e._in_vd_s_02_651 Andrew háza (Amelia és Andrew) Nina_dobrev_as_e._in_vd_s_02_654
~ Andrew

A karomban érzem az égető érzést, és hogy egyre jobban folyik a vér. Sikítani bírnék a fájdalomtól, de már három golyót is túléltem, ezt a kis vágást miért ne? Az arcom eltorzul a fájdalomtól, miközben az erdőben egyre gyorsabban sétálok, valamerre. Természetesen pont ilyenkor van éjszaka és még telefont sem hoztam ma magammal. Mindig is tudtam, hogy a maffiában dolgozni nagyon veszélyes, hiszen sok az ellenség és mindenki egymást akarja irtani. A másik kezemmel leszorítom a sebet, de nem segít. Annak idején, úgy 2-3 éve, részt vettem ilyen egészségügyi cuccon, és mindent megtanultam azzal kapcsolatban, hogy mit kell tennem vész esetén, ám most hirtelen nem jut eszembe semmi, csak az, hogy a sebet el kell szorítani és az, hogy mivel mély vágást kaptam, ezért minél előbb össze kell varrni, vagy legalábbis mindenképpen le kell fertőtleníteni. Egy erdő közepén viszont erre alig ha van esélyem, nem? Ezért is sietek úgy valamerre, hogy minél előbb ki kerüljek innen, ám én nem szoktam mindennap a fák között lógni, fogalmam sincs, hogy merre kell menni, azt sem tudom, hogy hol vagyok. Én azonban nem adom fel, sétálok és néha már szinte futok egy irányba, mert olyan érzésem van, mintha valaki követne. Persze, ez hülyeség, mert a támadás után, azonnal elmenekültem, akárcsak azok, akik megtámadtak. Szerencsére gyors futó vagyok, de egy ilyen sebbel a karomon nem tudok száguldani. Egy pillanatra megállok, mert a seben nagyon beszúr és pont ebben a pillanatban látok meg egy épületet. Úgy helyezkedem, hogy jobban szemügyre vehessem, hátha valami katonai bázis, akkor biztosan bemegyek, majd azt mondom, hogy egy állat megtámadt. Sajnos nem annak tűnik, de mégis mi a fenét tehetnék? Szerintem már éjfél is elmúlt, én meg totálisan le vagyok sérülve, képtelen vagyok arra, hogy elsétáljak a kórházig vagy valami rendelőig, muszáj segítséget kérnem. Remélem, hogy nem fognak majd sokat kérdezni azok, akik ajtót nyitnak, mert csak hazugsággal találják majd magukat szemben, hiszen nem valószínű, hogy elmondom, hogy maffia-tag vagyok és hogy az ellenséges csoport megsebzett. Elindulok, szépen lassan a ház felé és egyre magabiztosabban lépek, annak ellenére, hogy egyáltalán nem tudom, hogy mi lesz. Még sosem jártam a városnak ezen a részén és nem tudom, hogy ki lakik itt, de ami a lényeg, hogy nem fog cserben hagyni. Leveszem a kezemet, amivel a sebet szorítottam, és mielőtt megnyomnám a csengőt, beletörlöm a vért, a dzsekimbe, abba a dzsekibe, amit kilyukasztottak a késsel, és csak aztán nyomom meg a csengőt, de csak egy rövid időre azt is, mivel késő van. Kérem, valaki nyissa ki az ajtót, különben itt, a háza előtt fogok elvérezni!
Vissza az elejére Go down
Andrew Morison

Andrew Morison


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jan. 06.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rosewood, külváros

Andrew háza (Amelia és Andrew) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew háza (Amelia és Andrew)   Andrew háza (Amelia és Andrew) EmptySzomb. Jan. 07, 2012 6:02 am

Miután, meglátta hogy milyen későre jár hősünk úgy döntött itt egy kis testmozgásnak. Persze, hűen önmagához nem viszi túlzásba dolgot. Ez nála csupán annyit jelent hogy ott hagyja a gépet és átballag a dolgozó saroktól mindössze két méterre lévő főzőfülkébe kávét főzni.
~ Tehát kell egy gyilkos. Egy olyan fickó akire senki nem számít, annyira nem hogy nem is kell annak tipikus szürke egérnek lennie. A bűnügyi sorozatok mind, azt sugallják hogy a gyilkosok átlagos emberek, vagy őrült zsenik vagy társadalmilag kirekesztettek és bosszú szomjasok. Ezek persze egybe vágnak a bűnügyi statisztikákkal és tapasztalataimmal, szóval teljesen reális de akkor se ilyen fő gonoszt akarok. Valaki olyat akit nem tudnak utálni teljesen, de nem is képesek vele tökéletesen azonosulni, így bár a végén majd megpróbálják megérteni őt de nem fogja őket teljesen lesújtani a végső tragédia. ~
Gondolkodik el, miközben a kávéfőzőből felszálló gőzt figyeli. A szemét egy pillanatra lehunyja és maga elé idézi a saját környezetét, amely az ihletet adta a számára. Hihetetlen térlátása olyan modellezést tesz számára lehetővé, amelyre a normál emberi agy képtelen. Tudja hogy a ház pontosan százöt lépésre fekszik a főúttól és egy megközelítőleg harminchárom méter átmérőjű tisztáson. és azokat az ösvény kezdeményemet is amelyek az erdő belső részébe vezetnek. Még hold állását, a házfényforrásainak láthatóságát is figyelembe veszi, a képzeletbeli térkép elkészítésekor. Amikor, ezzel meg van, maga elé képzeli a gyilkost aki egyenlőre nem több számára mint kósza árnyék. A magasságot, a nála lévő fegyvert, és annak paramétereit nagyjából sikerül meghatároznia de arcot továbbra se sikerül adnia neki. Végül taktikát változtat és megpróbálja elképzelni hogy a gyilkos a házához és az arcára vetülnek a fények de ekkor hirtelen valami kizökkenti őt a képzelet világából. Először fel se tudja fogni, hogy mi az és kávéfőzőre gyanakszik, de az még javában készíti a forró fekete nedűt.
~ Mi, történhetett? Nem, szoktam hallucinálni és beképzelni dolgokat, bár pszichózis okozhat ilyet. Viszont egy képzeletbeli dolog, hogyan zökkenthetett volna ki a képzeletemből? Ennek, így nincsen sok értelme. ~
Gondolkodik el ismét, majd a hallására koncentrál és szokatlan neszeket keres, olyanokat amelyekre tudat alatt felfigyelhetett. Ekkor hallja meg a nyöszörgést, és furcsa emberi lábdobogásra emlékeztető zajt a lépcsőjén.
~ Ki, lehet az? Ide nem szokott jönni senki, ilyen későn meg több mint hetven százalékos valószínűséggel, betörő járkál erre vagy orvvadász. Persze, a város bűnözési adatait figyelembe véve, lehet hogy csak kocsija robbant le valakinek. Esetleg a kiránduló is lehetett, bár ő számuk ilyenkor elenyésző. ~
Folytatja az előbbi gondolat menetet, majd végül úgy dönt hogy utána jár a dolognak.
- Ki az? -
Kiált ki az ajtón, majd elhúzza a kémlelő nyílást fedő acél reteszt, hogy pontosan megnézhesse magának látogatót. Abból a lány, annyit érzékelhet hogy házban újabb lámpák gyulladnak fel,majd a külső lámpákat is bekapcsolja valaki. A férfiből, pedig csak egy borostás arcot és egy barna szempárt tud kivenni, a többi része takarásban van.
Vissza az elejére Go down
Amelia Carter
---you know I like it rough
Amelia Carter


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Rosewood

Andrew háza (Amelia és Andrew) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew háza (Amelia és Andrew)   Andrew háza (Amelia és Andrew) EmptySzomb. Jan. 07, 2012 11:16 am

Andrew háza (Amelia és Andrew) Nina_dobrev_as_e._in_vd_s_02_653 Andrew háza (Amelia és Andrew) Nina_dobrev_as_e._in_vd_s_02_651 Andrew háza (Amelia és Andrew) Nina_dobrev_as_e._in_vd_s_02_654
~ Andrew

Úgy éreztem magam, mint egy idegen, aki nem is ebben a városban él, mint egy betolakodó, aki csak véletlenül keveredett ide, amikor, elméletileg, itt lakom. Lehet, hogy Oroszországban születtem, de ez semmit sem jelent, én valójában amerikai vagyok, vérbeli rosewood-i. A szabad kezemmel a karomat fogtam és a sebemet igyekeztem elszorítani, bár semmit sem segített, mert még mindig rettenetesen fájt és a vér csak úgy ömlött. A karomon végigfolyt és éreztem, ahogy a trikom, a dzsekim alatt átázik a seb körül. Nem akarom a háztulajdonosnak a verandáját összevérezni, de ha nem nyitja ki az ajtót hamarosan, sajnos pár cseppel gazdagabb lesz. Pár percet várok, talán hármat-négyet, aztán megtörténik a csoda és valaki kinyitja az ajtót. Sajnos nem tudom kivenni ilyen későn, teljesen az arcát, de azt biztosra tudom, hogy férfi. Hiába van benn a kontaktlencsém, képtelen vagyok normálisan és tisztán látni. A férfi hozzám szól és az ajtót is kinyitja, aminek nagyon megörülök. Szerencsére nem utaztak el, vagy nem egy medve lakik a házban, hanem egy normális ember, aki feltehetőleg segít nekem. Először csak halkan sóhajtok egyet, mert megszólalni sem tudok, aztán meg úgy döntök, hogy azért kiadok magamból valami hangot. Továbbra is leszorított kézzel, félig véres arccal, felkötött hajjal állok ott, nem is olyan biztos lábakon és rekedtes, halk hangon szólalok meg:
- Elnézést a zavarásért, de megsérültem és segítségre lenne szükségem...
Igen, profin hazudok, de egyébként még egy szakember sem tudná most megállapítani, hogy nem mondok igazat. Egyrészt azért, mert irtó halkan mondom, másrészt azért, mert félig igazat mondtam. Ha úgy vesszük, nem is hazudtam, csak nem mondtam el a teljes igazságot. Egyébként meg ennek a férfinak nem kell azt tudnia, éppen elég, ha segít nekem, mondjuk hív orvost, vagy ad nekem gyógyszert. Igazából még nem tudom, hogy egész pontosan mit is akarok. Csak azt tudom, hogy mindenképpen biztonságos menedéket kell találnom, mert különben el fogok vérezni. Annak örülnék a legjobban, ha kiderülne, hogy ez a pasi orvos, és akkor segítene nekem magamtól meggyógyulni, kórház nélkül. Azt hiszem, hogy tényleg ennek örülnék a legjobban, de ennek az esélye igen csekély. Elfintorodom, mert a seb ismét beszúr és kezdem úgy érezni, hogy ebbe a házba nem fogok bejutni. Tudom, hogy köcsögség ezt mondanom, főleg nekem, mert ellenkező esetben kizárt dolog, hogy megtenném, de ha nem fogad be, akkor egy nagyon rossz ember és az első dolgom lesz legyilkoltatni a maffiával. Olyan emberek nem élhetnek a bolygón, akik egy olyan bájos és tüneményes lánynak, mint amilyen én vagyok, nem hajlandók segíteni. Nem, kizárt dolog, tehát jobb, ha kinyitja teljesen az ajtót és szépen beenged. Sok sérülést túléltem már, olyasvalakinek, aki a "rossz" oldalon dolgozik, az ilyesmit tűrnie kell. Engem már nagyon régen felkészítettek arra, hogy szerezni fogok egy-két sérülést és én tisztában vagyok azzal, hogy lehet, hogy lesz olyan is, ami nagyon súlyos. Amit most szereztem, az elvben egy karcolás. A maffia orvosa, aki általában meggyógyít minket, ha van valami, azt mondaná, hogy ne nyafogjak, inkább menjek el szexelni, az majd felvidít, de most nincs itt, ezért nem tudom, hogy tényleg ennyire ártatlan-e. Csak azt tudom, hogy sok vért vesztek és hogy nem tudok kijutni az erdőből.
Vissza az elejére Go down
Andrew Morison

Andrew Morison


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2012. Jan. 06.
Age : 46
Tartózkodási hely : Rosewood, külváros

Andrew háza (Amelia és Andrew) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew háza (Amelia és Andrew)   Andrew háza (Amelia és Andrew) EmptySzomb. Jan. 07, 2012 4:23 pm

Andrew nem, szokott senkiben se megbízni, ebből kifolyólag az ajtó zárva marad és csak kémlelő nyílást hajlandó kinyitni az ismeretlen idegennek. Ezen a tényen az sem változtat semmit hogy az illeti egy csinos fiatal lány, aki jól láthatóan segítségre szorul. Hősünket egyáltalán nem hatja meg, egy vérző kar vagy egy bájos arc, ő még ilyenkor is képes a józan mérlegelésre. Amelia-nak sokáig kell várakoznia, amely altat végig úgy látszik hogy ez az ajtó zárva marad előtte.
- Ez... ez... nem válasz a kérdésemre! -
Jelenti ki olyan határozott hangon, és jól érthetően, amellyel még saját magát is meglepi. Úgy látszik egyetlen ajtó is csodákat tud, művelni az ember magabiztosságával.
~Egy, fiatal lány vérnyomok és az alapján hogy kezét fogja sérüléssel a karján. Ténylegesen segítségre van szüksége, ez nem vitás és azt hiszem hogy bekélne engednem. Arra kicsi az esély, hogy ez csak valami trükk és amúgy se utal semmi arra hogy bárki más is lenne a környéken. Nem, tudhatták, hogy a külső reflektorok fényköre meddig terjed, egészen biztosan közelebb merészkedtek volna. A ház hátuljából pedig nem tudnak, gyorsan ide érni. A lány betud jönni mielőtt bármi is történt volna. Ha pedig támadás érte, és azért sérült le akkor még sürgősebb hogy biztonságban legyen. ~
Gondolkodik el, majd miután döntésre jutott komótosan hozzá lát a cselekvéshez is. A fekete hajú szépség, zárak és reteszek koppanását halhatja. A hosszas váratás ellenére végül bebocsátást nyer a házba. Most van lehetősége jobban szemügyre venni a megmentőjét, aki egy átlagosnál magasabb, harmincas évei elején járó férfi. Dús, barna haj keretezi átlagos vonású csontos arcát, amelyen friss szakáll kezdemény látható. Az öltözéke fekete szürke kockás ingből és sötétbarna nadrágból áll. Minden egyes ruhadarabba kínosan tisztának tűnik, cipő helyett pedig olyan mamuszt visel amit múzeumokba is szoktak. A házból egyenlőre csak szűkös előszobát láthatja, ahonnan minden irányba egy-egy ajtó vetet.
- Ve.... ve... vegye le... a ... a cipőjét, é... és a dzs... dzsööö dzse..ki..jét. Maga koszos. Nagyon, koszos, n... e.... m hoz....hat koszt házamba. -
Mondja, most már dadogva alaposan behozva a legutóbbi lemaradást. A lány sérüléséről azonban még mindig nem esik szó, és továbbra sem adja a jelét hogy legkisebb mértékben is foglalkoztatná a másik szenvedése.
- Ki... ki maga? Én Dooktor, Doktor And..Andrew... Mo..ri.... Moris... Morison vagyok. Mi... mi. Tör...tör... tént... magá...val? Én... se...gí..tek. -
Nyögi nagy nehezen majd a szembe lévő ajtón át a fürdőszobába lép. A fürdőszoba szekrényből elővesz egy elsősegély csomagot, majd bevizez egy rongyot hogy legyen mivel letöröltetniük, a seb körüli vért.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Andrew háza (Amelia és Andrew) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrew háza (Amelia és Andrew)   Andrew háza (Amelia és Andrew) Empty

Vissza az elejére Go down
 
Andrew háza (Amelia és Andrew)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dr. Andrew Morison
» carter; amelia
» Amelia & Bryson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lie to me :: helyszínek :: a külváros :: a várost körülölelő erdő-
Ugrás: