Lie to me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hastings ház - Spencer&Hanna

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Spencer Hastings
cause i'm fucking smart
Spencer Hastings


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Dec. 30.

Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hastings ház - Spencer&Hanna   Hastings ház - Spencer&Hanna EmptyKedd Jan. 03, 2012 7:00 am

Hastings ház - Spencer&Hanna Tumblr_ln1fv4CLtG1qdi1fko1_500

Hanna&Spencer


Az isten szerelmére Spence szedd már össze magad. Ez olyan mint egy logaritmusokkal tömött matek példa, nehéz megoldani de végül úgy is sikerül. Szóval fel a fejjel és verd ki a gondolatot a fejedből, hogy ez valami rossz kezdete. Mire ennek a gondolat menetnek a végére értem már tényleg jobban éreztem magamat, az egy dolog hogy Ian és Ali szerepelnek ezen a képen, de attól még nem kell a feje tetejére állítani az egész világot. Biztosan van valami meggyőző magyarázat rá. Most már teljesen magabiztos voltam, és ennek jeléül vidáman búcsúztam Hanna-tól.

Olyan gyorsan távozott ahogy jött, de most egy érzést itt hagyott. Egy érzést amiből tudom mindig számíthatok rá, és csakis ez a fontos. Utolsó mondata nem lepett meg igazán, hiszen anya is megemlítette valamelyik nap hogy a Montgomery család vissza tér. Hazudnék ha azt mondanám hogy nem érdekel a dolog, mert igenis érdekel. De nem is tudom hogyan álljak hozzá az egészhez. Vajon Aria hogy fog viselkedni? Mióta elment egy szót se váltottunk egymással, se neten keresztül, se telefonon.

Mindenesetre ezeket a gondolatokat egy időre száműztem a fejemből, és neki álltam a házi dolgozatnak, hiszen muszáj végeznem vele holnapra. Szeretem elsőnek beadni a munkáimat. Fogtam a lap top-omat és leültem vele az íróasztalhoz. Felnyitottam és ijedtemben felsikoltottam. A képernyő tele volt azzal a fényképpel ami az ágyamon hevert. A monitor közepén egyetlen felirat villódzott. "Don't forget, i know you kiss him. "A"
Vissza az elejére Go down
Hanna Marin
I'm blonde, and steal ... but it is still innocent
Hanna Marin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Dec. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Rosewood - A népszerűségi lista tetején

Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hastings ház - Spencer&Hanna   Hastings ház - Spencer&Hanna EmptyHétf. Jan. 02, 2012 3:42 am

Hastings ház - Spencer&Hanna Tumblr_lmolx4bMl91qzmjfxo1_500

Hanna&Spencer

Miért? Miért pont most? Az emberek tudják, hogy ez az időszak nehéz nekünk, hiszen bárhogyan is nézzük, elvesztettük a legjobb barátnőnket. Csak szánalommal tudok érezni azok iránt, akik nem tudják felfogni mit jelent ez. Pár neveletlen kölyök, azt hiszi bármit megtehet. Csak kerüljenek a kezem közé, megismerik Hanna Marin tizenhat centis sarkát a féltett kincsükbe...
Kezem ökölbe szorul, és lehunyom a szemem, hogy levezessem az idegességem. Spencer az ablak mellett állt, a szobába pedig gyűlt a feszültség. Akár hogy is nézzük, ez az egy év sokat változtatott mindenen. Rajtunk, rajtam, a barátságunkon... Lássuk be, sose lesz semmi olyan mint egykor. Alison eltűnése, szét szakított minket. De nem is emiatt aggódok, hanem a titkok miatt amiket magával vitt. Mi van ha ez a bizonyos A többet tudd mint gondoljuk? Áh, Hanna kezdesz paranoiás lenni, kanyarodjunk vissza ahhoz a tényhez, hogy csak pár unatkozó huligán akar ránk ijeszteni.
- Csak az a kérdés minek a kezdete - suttogom magam elé, és borzongás fut végig hátamon. Az önfeledt, gondtalan heteknek vége... Pedig szerettem ezt az időszakot. Monával vásárolni, néha napján törvénytelen dolgokat elkövetni egy táskáért, vagy cipőért... Mintha egy másik világba történt volna. Vajon Emily is kapott ilyen üzenetet már? Vagy csak ez a bizonyos A minket vett célba? Mondjuk a párosítás félre ment; egy királynő és egy stréber, kik egykor barátnők voltak. Lehettek volna eredetibbek.
- A fenébe mennem kell - pillantok a telefonomra, a 3 nem fogadott hívásra és az 5 üzenetre. A fele anya, a másik pedig Mona fogadjunk. Felállok és halvány mosolyt vetek Spencerre - Örülök, hogy beszéltünk - és nem hazudok. Jót tett kicsit elszakadni mindentől, bár ahogy alakultak a dolgok... Mindegy, a lényeg, hogy akarva-akaratlanul de visszakaptam egy barátom. Ez pedig siker nem?
Az ajtóig jutok, mikor hirtelen eszembe jutt valami, ami nem bír halasztást. Ugyan is a sors jól keveri a lapokat;
- Tényleg nem is mondtam! Azt rebesgetik költöztető autó állt meg a Montgomery háznál - ez volt a végszó. Az ajtó hangosan csapódik utánam, én pedig leszaladok a lépcsőn, és a hátsó ajtón távozok. Elég volt mára ennyi izgalom...

//Szerintem nem éri meg tovább húzni Smile Úgy is összefutunk még, de ez így kerek Wink Számomra a történet befejezett! //
Vissza az elejére Go down
Spencer Hastings
cause i'm fucking smart
Spencer Hastings


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Dec. 30.

Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hastings ház - Spencer&Hanna   Hastings ház - Spencer&Hanna EmptySzomb. Dec. 31, 2011 3:12 am

Hastings ház - Spencer&Hanna Tumblr_ln1fv4CLtG1qdi1fko1_500

Hanna&Spencer


Össze voltam zavarodva, hirtelen nem tudtam hogy mit tegyek. Mindig is én voltam az aki meg tudta oldani a problémákat, és a nehéz helyzeteket is jól kezeltem. Most meg hogy valaki Ali-vel ijesztget hirtelen elvesztem az irányítást. Rá sem ismertem Hanna-ra. Nem csak külsőleg változott meg hanem belsőleg is. Már rég nem volt az a lány akit Alison eltűnése előtt ismertem.
- Igazad van. - bólogattam majd felálltam az ágytól, és az ablakhoz léptem. Han olyan dolgokat mondott ki amiket eddig semelyikünk sem mert. Persze mindannyian tudtuk hogy az igazság az, Alison meghalt. Hiszen eltűnését semmi mással nem lehet magyarázni. Ha elutazott volna mi négyen lettünk volna azok akikkel ezt megosztja, ha valami történik vele, mi mi vagyunk azok akiknek szól. Hiszen a legjobb barátok voltunk, annak ellenére hogy különböztünk egymástól.
- Valami azt súgja, hogy ez csak a kezdet. - szinte suttogva mondtam akár egy elmebajos, kifelé bámultam az ablakon a szél vészjóslóan lebegtette meg a falevelek. Nem szabad tovább rágódni a történteken, az egész csak egy rossz vicc, néhány bunkótól a sulinkban. Ali soha nem tenné ezt velünk, és biztos vagyok benne hogy meg van a nyomós oka arra hogy miért volt azon az estén Ian-el a csóksziklán. Sóhajtottam egyet majd behúztam a függönyt, és vissza ültem Hanna mellé. Bátorítólag rám mosolygott, és megszorította a kezemet. Vissza mosolyogtam rá, úgy éreztem mintha újra igazán barátok lennénk.
Ali eltűnése óta eltávolodtunk egymástól, pedig az előtt sülve főve együtt voltunk. Mindenki a maga módján próbálta feldolgozni a történteket, mindenki eltemette magában a múltat. Kivéve én. Olyasmi titkok tudója vagyok, amiket legszívesebben elfelejtenék, olyan tetteket követtem el amikre egyáltalán nem vagyok büszke. De egy ügyesen kitalált maszk mögé bújtam, el a kétkedő tekintetek elől. De most már nem vagyok egyedül. Itt van velem Han és támogat, még akkor is ha a titkaim nagy részét nem tudja.
Vissza az elejére Go down
Hanna Marin
I'm blonde, and steal ... but it is still innocent
Hanna Marin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Dec. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Rosewood - A népszerűségi lista tetején

Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hastings ház - Spencer&Hanna   Hastings ház - Spencer&Hanna EmptySzomb. Dec. 31, 2011 1:04 am

Hastings ház - Spencer&Hanna Tumblr_lmolx4bMl91qzmjfxo1_500

Hanna&Spencer

Újra és újra végigkövettem a szememmel az üzenet minden egyes pontját, és már biztos voltam benne, hogyha álmomból keltenek fel, akkor is tudni fogom az egészet szóról szóra. Ami, nem kicsit abszurd mivel, nekem minimum egy órába telik egy mondatot megjegyezni a fizika és kémia, főleg matematika tankönyvekből. Mondjuk, a leárazások dátumait, elég gyorsan megjegyzem, szóval annyira talán még se lehet rossz a memóriám, ha tudom melyik héten kapok féláras Gucci csizmát.
- Naná! - horkanok fel kissé idegesen, majd rendezem az indulataim, és látszólag nyugodtan nézek Spencer szemébe - Biztos pár elsős rendbontó találta meg a házuknál ezt a képet, majd szórakozásból, hogy megijesszenek - mivel valld, be igen paranoiás vagy - bedobták a postaládádba - huh, ez még tőlem is szép elmélet. De most miért ne történhetett volna így? Egy csomóan nem kedvelték annyira Alisont mint mi, és minket se. Na meg annak az esélye, hogy Ali él, az inkább kettő a millióhoz.
- Nem - rázom a fejem tagadón, és kikapom a kezéből a képet - Spencer. Alison eltűnt. Nagy eséllyel már talán nem is él. És, nem látom értelmét miért küldözgetne nekünk képeket, a szeretőjéről - azt hiszem az érveim, elég erősek ahhoz, hogy Spencert is elgondolkodtassa a helyzet, és a tény, hogy először kimondtam, hogy Ali valószínűleg már a másvilágon van sok mindent megváltoztat. Mert azelőtt egyikünk se mondta ki ezt a dolgot, és abba a hitbe ringattuk magunkat, hogy csak nyaralni ment egy olyan helyre ami még számunkra is ismeretlen.
Ijesztő, és hátborzongató a dolog, de miért kell rögtön a legrosszabbra gondolni? Amúgy is; Alison eltűnt. Ideje túl tennünk magunkat rajta...
- ]color=coral]Szerintem felejtsük el a dolgot. Ha jön még valami üzenet ettől az "A"-tól, szóljunk Emilynek is. De addig is...[/color] - mélyet sóhajtok, és megszorítom Spencer hideg kezét, majd bátorítóan rámosolygok. Nincs egyedül, mert talán nem látszik annyira az elmúlt évi tevékenységemen, de itt vagyok neki, mint barát kire támaszkodhat. Mostantól. - Örültem, hogy legalább beszéltünk.
Vissza az elejére Go down
Spencer Hastings
cause i'm fucking smart
Spencer Hastings


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Dec. 30.

Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hastings ház - Spencer&Hanna   Hastings ház - Spencer&Hanna EmptyPént. Dec. 30, 2011 3:02 pm

Hastings ház - Spencer&Hanna Tumblr_ln1fv4CLtG1qdi1fko1_500

Hanna&Spencer


Nem tudtam eldönteni hogy éppen fázom, vagy melegem van. Mert hol libabőrös lettem, hol pedig kivert a víz. Görcsösen szorítottam a telefonomat, és újra meg újra elolvastam az üzenetet. Ez az este kezdett egyre furcsább lenni, most még azon se csodálkoznék ha Obama cigánykerekezne el az ablakom alatt.
Ha hülye lennék talán tudnám tettetni, de egyáltalán nem vagyok képes eltitkolni amire gondolok. Mert ebben a percben egészen biztos voltam benne, hogy Alison DiLaurentis életben van, és most is jókat nevet rajtunk valahol.
- Szóval ez csak egy rossz vicc? - kérdezem Hanna egy korábbi kijelentésére utalva.
- Te is ugyanarra gondolsz amire én, és ha "A" valóban Alison akkor bizony szólnunk kellene a rendőrségnek. - nem akartam több titkot és tisztában voltam vele, hogy ezeket a dolgokat nem szabad eltitkolnunk. Egészen eddig mindenki, az egész város egy emberként azt hitte Ali már nincs az élők között. Talán szólnunk kéne Emilynek is, de mi van ha tévedünk? Mi van ha ez tényleg csak egy rossz vicc?
- Vicces hogy pont Alison eltűnésének évfordulója előtt pár héttel történik ez az egész. - ez annyira rá vall.
Vissza az elejére Go down
Hanna Marin
I'm blonde, and steal ... but it is still innocent
Hanna Marin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Dec. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Rosewood - A népszerűségi lista tetején

Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hastings ház - Spencer&Hanna   Hastings ház - Spencer&Hanna EmptyPént. Dec. 30, 2011 2:38 pm

Hastings ház - Spencer&Hanna Tumblr_lmolx4bMl91qzmjfxo1_500

Hanna&Spencer

Olyan fura ez az egész. Mint valami fenyegetés... Lehet, hogy Spencer kapta, de tisztára úgy érzem mintha nekem is szólna. Ez enyhén szólva is ijesztő. Az egy éve történt események számomra, már a múlt, és nem igen szoktam visszagondolni azokra az időkre, amikor nem az voltam aki ma. Más. Nem volt álcám, és a ranglétra legalján csücsülve, korán se volt szép a kilátásom az élet gyönyöreire. Na de most... Alison eltűnése, nekem inkább adott, mint elvett. Egy új életet, egy új Hannat.
- Őszintén? - fordulok Spencer felé, és megvonom a vállam - Szerintem ez egy vicc. Egy rossz vicc. - közlöm egyenesen a véleményem, mert nem vagyok egy olyan típusú lány, aki véka alá rejti a véleményét. Vagyis, hogy helyesbítsek már nem vagyok az, aki megijed a fürdőruhától. De az új külső új személyiséget is adott. A visszahúzódást, a feltűnőségre cseréltem, és nem bánom.
De Alison és Ian, a csók sziklánál... Ez olyan abszurd. Ali sose beszélt Ianről, csak néha pár pletykába említette meg, de nem vettük észre rajta, hogyha róla beszélne, bármilyen más reakciót váltani ki belőle a neve. Mondjuk álmodozó tekintet, vagy egy olyan szerelmes mosoly.... Semmi, nuku, zero. Bár. Alison DiLaurentis csupa, csupa rejtély volt.
A telefonom hangos pittyegéssel adta tudtomra, hogy SMS-esem jött, feltehetőleg Monától, így égnek emelve a szemem, kezdtem el tűrni a táskám érte. Igen ám, csak némi furcsaság adódott, hogy Spencer telefonja egy időben szólalt meg. Francba, miért nem hittem soha a véletlenekbe?
Spencer hangja, minden szava szinte égette a fülem. Mert ugyan azok a betűk voltak egymás után rakva az én üzenetembe is. Szinte akaratlanul kezdtem bele a folytatásba.
- "A kiss, kiss not from where you were. But the one who did. Even if he is the bad boy whose secrets need to be disclosed - A" - remegő hangom, lassan elhal, és ijedt pillantásom szinte beleivódik Spencer tekintetébe. A félelem olyan gyorsan járta át a testem, hogy már csak azt vettem észre, hogy egész testembe remegek. Alison... visszatért?!
Vissza az elejére Go down
Spencer Hastings
cause i'm fucking smart
Spencer Hastings


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Dec. 30.

Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hastings ház - Spencer&Hanna   Hastings ház - Spencer&Hanna EmptyPént. Dec. 30, 2011 2:16 pm

Hastings ház - Spencer&Hanna Tumblr_ln1fv4CLtG1qdi1fko1_500

Hanna&Spencer


Idegesen járkáltam a szobámban fel és alá, a számat harapdáltam miközben Hanna rendezte magában a látottakat. Szép lassan rájött mindenre, és végre értelmet nyert neki hogy miért is rángattam át ide.
Örültem hogy most már nem csak nekem kell a képen gondolkodni, meg azon ami rá van írva, meg azon hogy vajon ki rakhatta a postaládámba, sőt még azon sem hogy mégis mit akar jelenteni ez az egész. Hirtelen mintha Alison eltűnése csak tegnap lett volna, mintha az az egy év meg sem történt volna. Tisztán emlékszem a pajtában történtekre, a sikoltásra amit hallottam.
-Szerinted ki küldte nekem? Mit akar ez jelenteni? - tettem fel a kérdést, amely sejtésem szerint őt is foglalkoztatta. Leültem mellé és kivettem a kezéből a fényképet. A kép egyébként az erdőben készült, mert a háttérben rengeteg fa állt, ráadásul a csók sziklán ültek. A csók szikla a Rosewood gimibe járó diákok egyik kedvelt romantikázó helye. Ide járnak a párocskák ha egy kis egyedüllétre vágynak, és itt járt Ali meg Ian is a kép szerint. Azt hittem Alison minden megosztott velünk, azt hittem hogy nincs titkunk egymás előtt. De úgy látszik tévedtem. Pedig én minden titkomat elmondtam neki.
A telefonom csipogása térített vissza a jelenbe, és ezzel egy egyidejűleg Hanna telefonja is megszólalt. Mind a ketten meglepődtünk, de nem foglalkoztunk különösebben vele. Az éjjeli szekrényemhez léptem, és kezembe vettem a telefonomat. Új üzenetem jött, rejtett számról. Amint elolvastam magamban nem hittem a szememnek.
- "Here is the new lesson bitches..." - kezdtem bele remegő hangon a szöveg felolvasásába.
Vissza az elejére Go down
Hanna Marin
I'm blonde, and steal ... but it is still innocent
Hanna Marin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Dec. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Rosewood - A népszerűségi lista tetején

Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hastings ház - Spencer&Hanna   Hastings ház - Spencer&Hanna EmptyPént. Dec. 30, 2011 1:46 pm

Hastings ház - Spencer&Hanna Tumblr_lmolx4bMl91qzmjfxo1_500

Hanna&Spencer

Kifújtam a bent tartott levegőt, miközben idegesen toporogtam, hogy végre kinyissa nekem valaki az ajtót. Egyszerűen, fogalmam, sőt elképzelésem sincs, miért kellett nekem, hanyatt-homlok iderohannom, ahelyett, hogy Monával lógtam volna a plázában, mint minden csütörtökön. Remélem Spencer értékeli ezt a nagy áldozatot...
- Öhm, szia... - kezdtem, mikor feltárult az ajtó, ám a befejezés elmaradt, mivel Spencer rögtön megragadta a karom, és felhúzott az emeletre, és megjegyzem a tizenhárom centis tűsarkúba életveszélyes volt lépcsőn rohanni. Ahogy a szoba ajtaja hangos csattanással bezárult, szinte éreztem a szobában lévő feszült légkört.
Hm, valaki elfelejtett illatoztót égetni úgy látom...
- Szóval? - kezdtem bele, és levágtam magam az ágyra, majd értetlenül bámultam Spencerre, aki minden eltelt másodperc elteltével egyre idegesebb lett. Én meg értetlenebb. Na melyik a jobb? - Nem tudod mit vegyél fel a szalagavatóra? - találgattam kicsit tréfálkozva, hogy oldjam a hangulatot, bár az ilyen "idétlen" vicceim sose sülnek el jól.
Ahogy megpillantottam az ágyon heverő fényképet, megmerevedtem. Alison, Ali a barátnőnk, az aki összetartott minket - elég lesz Hanna - Ian mittudoménavezetéknevét-et öleli, és szinte süt róluk a boldogság. Hm, ez mind szép és jó, de Ian?!
- Várjunk csak... Ian nem Melissa régi pasija volt? Én úgy emlékszek még akkor is együtt voltak mikor Ali... - nem fejeztem be a mondatot, mert a lényeget mind ketten tudtuk. Mikor Alison eltűnt. Vajon mennyi titkot vitt magával?
Felemeltem a képet, és jobban szemügyre vettem. Hát ezek kétségkívül ők. Ezt bizonyítja a képen látszódó karkötő, ami ott csügg egykori barátnőm karján. Akaratlanul is megérintem az enyémet, amit azóta is hordok. Helyes kis ékszer, megy mindenhez...
- A játék elkezdődött - olvastam le a feliratot, és borzongás futott végig a hátamon, majd Spencerre pillanthattam, és a tekintetéből ugyan azt olvashattam ki, ami nálam is tudatosult.. Ez nem jelenthet semmi jót.
Vissza az elejére Go down
Spencer Hastings
cause i'm fucking smart
Spencer Hastings


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Dec. 30.

Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hastings ház - Spencer&Hanna   Hastings ház - Spencer&Hanna EmptyPént. Dec. 30, 2011 1:29 pm

Hastings ház - Spencer&Hanna Tumblr_ln1fv4CLtG1qdi1fko1_500

Hanna&Spencer


Az ágyamon hasaltam és egy házi dolgozatot próbáltam éppen össze hozni. Több kevesebb sikerrel. Általában könnyen megoldom az efféle feladatokat, de most valahogy nem volt hozzá elég koncentrációs képességem. Egyfolytában a laptop-om mellett fekvő képet bámultam. Ujjaimmal ütemesen doboltam karomon, bele haraptam az ajkamba és ebben a pár percben, már vagy ötödjére megnéztem az íróasztalom fölött lógó órát. Húsz perccel ezelőtt hívtam fel Hanna-t, és megkértem hogy jöjjön ide hozzánk.
Ez a dolog nem tűrt halasztást. Valami olyasmire bukkantam, ami mind a négyünket érint. Sóhajtottam egyet és lecsuktam a laptop tetejét. A dolgozat még várhat, most sokkal fontosabb dolgom van. Felemeltem az eddig az ágyon heverő fotót, és újra szemügyre vettem. A fényképen egy szőke göndör hajú lány volt, és egy jóképű sötét barna hajú fiút karolt át.
Mind a ketten mosolyogtak, igazán boldognak tűntek. A fényképre vörös filccel felírva ez állt: "Game On" Ekkor a csengő sípoló hangja ijesztett meg. Mint akit ágyúból lőttek ki, szaladtam le a földszintre hogy még anya előtt nyissak ajtót. A lépcső alján aztán majdnem zakóztam egyet, de még idejében sikerült megkapaszkodnom a korlátban. Végül sérülések nélkül értem oda a főbejárati ajtóhoz, még anyu előtt akit a konyhából kijövet előztem meg.
Kitártam az ajtót, és szembe találtam magamat Hanna-val, aki mostanra mindenkit legyűrt a suli népszerűségi versenyében, és büszkén viseli a koronát. Nem hagytam neki időt se köszönni, se megmozdulni, hanem rögtön megragadtam a karját, és felhúztam magammal az emeletre. Miután a szobámban voltunk, zárt ajtó mögött leültettem az ágyra és a kezébe nyomtam a fényképet.
- Amikor haza értem a tenisz edzésemről, ez várt a postaládában. - mondtam izgatottan, miközben a képre mutattam. Hanna láthatta amint a képen Alison és Ian átölelik egymást. Ian még régebben Melissa barátja volt, és el nem tudom képzelni hogy lehet hogy észre sem vettük hogy Alison és Ian közt van valami. Elárulva éreztem magamat, főleg mert emlékszem arra az esetre amikor Ian és én csókolóztunk...
Vissza az elejére Go down
Hanna Marin
I'm blonde, and steal ... but it is still innocent
Hanna Marin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Dec. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Rosewood - A népszerűségi lista tetején

Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: there is ulterior motive?   Hastings ház - Spencer&Hanna EmptyPént. Dec. 30, 2011 12:27 pm

Hastings ház - Spencer&Hanna Tumblr_lmolx4bMl91qzmjfxo1_500

Hanna&Spencer

- Nem Mona ma nem érek rá... Mi?! Dehogy nem megyek agydokihoz, se nőgyógyászhoz és még terhes se vagyok! - hangom kissé felháborodott, de azt hiszem érthető az indok. Egyáltalán, hogy mer ilyet feltételezni rólam? Sean, és a vallása, egyszerűen nem férnek össze az én intimebb terveimmel. És ezt Mona is tudja nagyon jól!
- Spencer Hastingshez megyek. Igeeeen, hozzá - nyújtottam meg egy kicsit a szót, miközben befordultam az utcájukba. - Mit tudom én, talán egy hónapja nem is beszéltünk... Mindegy majd kiderül. Most leteszem majd hívlak, puszi! - és még mielőtt, újra belekezdene a fárasztó mondandójába kinyomtam a hívást. Nem mintha nem bírnám Monát, hiszen imádom, ő a legjobb barátnőm, de egyszerűen vannak pillanatok amikor elviselhetetlen, na és amikor kombinálni kezd...
Igazából, halvány lila fogalmam sincs miért volt olyan fontos Spencernek, hogy ma átjöjjek. Persze, barátok vagyunk, de nem igazán a közeli fajtából. Vagyis azok voltunk, csak a tavaly történtek után akaratlanul is eltávolodtunk egymástól, na meg mikor Aria is elment egyszerűen feloszlott a banda.
Mikor az ajtó elé érek, mélyet sóhajtok - hogy mi az oka, a hirtelen támadt idegességemnek, no arról dúztom sincs - majd hosszan megnyomom a csengőt. Elég régen jártam erre, mert hát, minek is jöttem volna Spencerék felé? A fontos dolgokat, egyszerűen megbeszéltük az iskolai szünetekbe, bár ebből igazán kevés volt mostanság. Spenc inkább hát... Stréberedett mint hogy népszerűségi babérokra törjön, Alison eltűnési után mint ahogy én is tettem. És lám, munkám gyümölcse, személyesen! A rosewoodi királynő, kit régen, még Duci Hannának, ma már csak Queen Hannának hívnak! Na senki nem hív így, de a lényeg az lényeg nem?!


A hozzászólást Hanna Marin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 31, 2011 12:32 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hastings ház - Spencer&Hanna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hastings ház - Spencer&Hanna   Hastings ház - Spencer&Hanna Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hastings ház - Spencer&Hanna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hastings ház
» hastings; spencer
» hastings, christopher
» Hastings; Melissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lie to me :: helyszínek :: a belváros :: lakókörzet-
Ugrás: