Lie to me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lovegood; A. Maybelle

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Maybelle A. Lovegood

Maybelle A. Lovegood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Jan. 03.

Lovegood; A. Maybelle Empty
TémanyitásTárgy: Lovegood; A. Maybelle   Lovegood; A. Maybelle EmptyKedd Jan. 03, 2012 8:51 am

Lovegood; A. Maybelle Drive_Angry_3D111010120311drive-angry-3D_6
© credit
« LOVEGOOD, A. MAYBELLE »

❝ Semmi sem halad gyorsabban a fénynél, kivéve talán a rossz híreket, amelyek önnön speciális törvényeiknek engedelmeskednek. ❞

    Születési idő és hely. ✎ 1993 Chicago Kor. ✎ 18 Foglalkozás. ✎ Diák, hobbi szinten menedzser Szexuális orientáció ✎ hetero Szociális állapot ✎ felső osztály Csoport. ✎ diákok


Spoiler:

→ YESTERDAY I DIED, TOMORROW'S BLEEDING

Történet: - 1993-ben születtem Chicago-ban, egyke lány ként, és azóta sem bővült a család, csak egy macskával Camelot-tal.
- Anyám: Bess Aurora, régen ügyintéző, ma már egy virágbolt vezetője
Apám: Sebastian Guinevere, autó kereskedő
- 1999-ben költöztünk el Chicago-ból, mivel anyám felmondott. Apám szép kis vagyont szerzett a munkájából, így sikerült egy takaros házba költöznünk.
- Én tipikus jó kislány ként éltem az életemet, kitűnő tanuló, pasikra rá se néző, otthonülő lányka
- 15 éves koromban jöttem össze az első barátommal, aki egy zűrös banda tagja volt
- 16 éves koromban, hála a melegszívű barátomnak, rászoktam a cigire és néha napján egyszer-kétszer a drogot is kipróbáltam.
- Habár az életem rossz irányba kezdett menni, az átlagom az iskolában nem romlott, viszont a szüleim nem szoktak hozzá, hogy alig látnak, és hogy a szobám a régi megszokotthoz képest egy romhalmaz, nem is beszélve arról, hogy hirtelen a sminkre is rászoktam
- De mindezek ellenére, ugyanolyan ártatlan kislány maradtam, belső, ki nem mondott határozottsággal és tervekkel.
- 16 éves koromban a másik banda lelőtte a barátomat, de ezek ellenére ott maradtam a saját bandámban.
- 17 éves koromban egy barátnőm rákapott az írásra és az éneklésre. S én mivel imádtam interneten blogokat szerkeszteni, és hasonló dolgokat, elkezdtem mellette menedzserkedni, szerkesztettem az írásainak a blogját, a facebook-os oldalát és a többi.
- 18 éves koromban teljesen belemásztam a témába, és barátnőmnek, Maggie-nek hála, én is elkezdtem írni, hobbi szinten
- Így mostanra alig maradt szabad időm, és a bandázást is abbahagytam, viszont az ivás és a cigizés megmaradt a káros szenvedélyeim között.

Külső:
- Haj: rövid (néha műhajjal hosszú) szőke
- Szem: Barna - Alkat: Csontsovány
- Magasság: 165

Belső: - Kissé félős, bizonytalan a külvilág felé
- Belül határozottan meg van a véleménye mindenről
- Igazi problémamegoldó
- Tehetséges a rajzolásban, de a táncban sem utolsó, nem is beszélve az írásról


Egy példa játék:
( Remélem nem gond, hogy nem eme karakter szempontjából van a példajáték)
A napom elég rosszul indult, mivel elég korán keltem és valahogy még sötét volt, amin meg is lepődtem. Davy már nem volt otthon, amitől elég rossz kedvem lett. Aztán még párszor leellenőriztem az órát, hogy biztosan jókor keltem-e, mert a sötétség eléggé szúrta a szemem, és valahogy nem stimmelt. A szokásos pesszimista balszerencsés napom rögtön azzal indult, hogy a bő pólóm ujja egész nap 3-szor akadt fent az egyik kilincsben, ami elég idegesítő tud lenni, főleg, hogyha sietünk, és előtte még az egyik asztal lábába is belerúgtunk véletlenül, majd elestünk egy táskában. Vagyis eddig csak a szokásos történt velem.
Camilla lassan 1 éve győzködött arról, hogy keressek magamnak valami szórakozást amit szívesen csinálnék. És ezen kívül tett még néhány eléggé egyértelmű célzást arra, hogy a "valami szórakozás" alatt az énekkart, vagy valami hasonlót ért, ami fejleszti ezt a féle tehetségem. Én viszont ezeket figyelmen kívül hagytam, mert nem igazán hittem a dologban. De hát rám lett parancsolva, és az ötletet Davy is támogatta, rá meg mindig hallgatok, így nekiálltam megkeresni az énektanárt, hogy megtudjam: vállal-e különórákat. De az én balszerencsém csak nem akar elhagyni, így valahogy nem sikerült megtalálom az énektanárt...
- Jó napot! - köszöntem be félénken. Engem általában szeretnek a tanárok, mert az a tipikus jókislány vagyok, de ehhez képest, szoktam félni a velük elbeszélgetett idő alatt, hátha valami olyat mondok, ami nem nagyon vet rám jó fényt. Igaz, hogy nincs nagyon ilyen, de, ha hozom a formám, akkor valahonnan úgyis találok...
- Elnézést. - motyogtam, és ahogy végigmértem a termet, észrevettem, hogy itt tarthatják a rajzórákat. Betöltötte az orrom a tempera szaga, ami elbűvölt. Szótlanul léptem be a terembe, megfeledkezve eredeti célomról, és rögtön a rajzolás után kezdtem érdeklődni, nem törődve a tanár kérdéseivel.
- Szokott lenni rajzszakkör? - kérdeztem, és habár nem voltam egy őstehetség, Davy nagyon értett a dologhoz. És én is szerettem, persze, ha a tanulástól jutott rá időm.


A hozzászólást Maybelle A. Lovegood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 05, 2012 4:31 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Maybelle A. Lovegood

Maybelle A. Lovegood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Jan. 03.

Lovegood; A. Maybelle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovegood; A. Maybelle   Lovegood; A. Maybelle EmptyKedd Jan. 03, 2012 9:55 am

Készen is van Smile
Vissza az elejére Go down
Hanna Marin
I'm blonde, and steal ... but it is still innocent
Hanna Marin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Dec. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Rosewood - A népszerűségi lista tetején

Lovegood; A. Maybelle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovegood; A. Maybelle   Lovegood; A. Maybelle EmptyKedd Jan. 03, 2012 10:16 am

Kedves May!
Huh, ez kész életrajz. De ezzel szemben igen hasznos, hiszen sok mindent megtudtunk rólad Very Happy Tehát ártatlan kicsi lányból, lett rossz kislány... Érdekes mit ne mondjak Very Happy Egyre egyedibb karakterek lepik el a város ^^ (És több a szöszi is Very Happy)
Az szj példa is tetszett, tehát mindent összevetve igazán érdekes ET-t olvastam, amit imádok ^^


Elfogadva!

El ne felejts avatart foglalni! Wink
Vissza az elejére Go down
Maybelle A. Lovegood

Maybelle A. Lovegood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Jan. 03.

Lovegood; A. Maybelle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovegood; A. Maybelle   Lovegood; A. Maybelle EmptySzer. Jan. 04, 2012 7:54 am

Köszii ~ :DD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lovegood; A. Maybelle Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lovegood; A. Maybelle   Lovegood; A. Maybelle Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lovegood; A. Maybelle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maybelle -- Chris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lie to me :: karakteralkotás :: elfogadott karakterek :: diákok-
Ugrás: