Lie to me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 She is with me...

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Amelia Carter
---you know I like it rough
Amelia Carter


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Rosewood

She is with me... Empty
TémanyitásTárgy: She is with me...   She is with me... EmptyHétf. Jan. 02, 2012 1:58 am

She is with me... Nina_dobrev_as_k._in_vd_s_02_7_0 She is with me... Nina_dobrev_as_k._in_vd_s_02_8_0 She is with me... Nina_dobrev_as_k._in_vd_s_02_10_0
~ April

Általában nincs nekem időm arra, hogy a barátnőimmel legyek. Én, mint maffia tag, elfoglalt ember vagyok, délelőtt tanulok, délután meg dolgozom. Ma azonban van egy kis szabadidőm arra, hogy azzal a személlyel legyek, aki a legjobb barátnőm. Aprillel nem csak osztálytársak vagyunk, hanem lelkitársak is. Nem egyszer érzem úgy, hogy olyan, mintha a testvérem lenne. Ilyenkor apával mindig azzal viccelődünk, hogy lehet, hogy tényleg az eltitkolt testvérem. Mindenesetre az biztos, hogy imádjuk egymást és ha tudnánk, akkor minden időnket együtt töltenénk, csak hát, neki barátja is van, nekem meg ugye munkám. April tudja, hogy a maffiában dolgozom. Egyszer, egy hisztizésem közben mondtam el neki, de igazából nem akartam. Ha majd egy nap, összeveszünk, akkor felhasználhatja ezt ellenem és a maffia többi tagja gyorsan le is vadássza majd. April tudja, szerintem, hogy ez olyan titok, aminek már a birtokában lenni nagyon veszélyes. Azt is tudja, hogy nekem nagyon ritkán fér bele az időmben egy kis szórakozás, most viszont éppen akad egy szabad órám. Ez is csak azért van, mert a társam ma egyedül dolgozik, ugyanis tegnap a fiúk egy nagy része, bordélyházban volt és én most duzzogok, hogy engem meg mindig kihagynak a jóból, meg hogy miért kell nekik oda járniuk meg ilyenek, csak a szokásos. Tehát, elvben én most haragszom rájuk, ezért nem dolgozom. Gyakorlatilag meg rohadt fáradt vagyok és már elegem van kb. mindenkiből. Lassan húzom fel a nadrágomat, aztán meg felveszem a dzsekimet. Azt hiszem, hogy ma nincs szükségem semmilyen sminkre, csak a cukrászdáig megyek, addig kocsiban ülök, ott meg majd úgyis benn fogunk ülni, hiszen Január van, hideg mint az állat. A kocsikulcsot megragadom és beleejtem a táskámba, ezek után pedig még ugyanezt teszem a pénztárcámmal és néhány egyéb tárggyal. Apu ma nincs itthon, elutazott New Yorkba, azt hiszem, hogy majd csak este fog megjönni. Nekem mindegy, egész délután, amióta csak hazajöttem a suliból, fekszem és horrorfilmeket nézek, jót fog tenni nekem ez a kis kimozdulás. Belebújok a magassarkú cipőmbe, aztán meg beletúrok, a göndör, barna hajamba és végre ráveszem magam az indulásra. Aprillel ma egész nap együtt voltunk a suliban, akárcsak minden egyes nap, és egész nap egy volt pasim volt a téma. Az exek mindig szar témák, legalábbis nekem igen, mert sok van belőlük. Gyorsan tipegek le a lépcsőn, aztán meg egyenesen kisétálok az ajtón. Szeretem ezt a villát, mert nagy és mert nagyon régi, mégis modern bútorok vannak benne, pedig senki sem feltételezné. Beülök a kocsimba és elindulok a cukrászda felé. Hiányzik a társam, annak ellenére, hogy a bordélyház miatt összevesztünk. Az, hogy ma nem fogok dolgozni, szinte hihetetlen, mert legalább egy órát mindig a főhadiszálláson szoktam tölteni. Amikor odaérek a cukrászdához és beparkolni készülnék, csak akkor tűnik fel, hogy April kocsija már ott áll. Ezek szerint a drágaság már vár rám. Nem akartam megvárakoztatni, csak hát, így jöttek ki a dolgaim. Túl lusta voltam felkelni az ágyból, mert kiélveztem, hogy semmit sem kell csinálnom. Egy picikét lehet, hogy tanulnom kellene, de úgysem fogok, anélkül is mennek a dolgozatok, mert nem vagyok hülye. Tehát, az én hibám, hogy kések, egyértelműen. Kipattanok a kocsiból és elindulok befele, a cukrászdába. Remélem, hogy April nem rág be, amiért ennyit késtem, én azt hittem, hogy ő is késni fog. Hát, ilyen az én szerencsém!
Vissza az elejére Go down
April Wolfe

April Wolfe


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Dec. 30.

She is with me... Empty
TémanyitásTárgy: Re: She is with me...   She is with me... EmptyHétf. Jan. 02, 2012 3:47 am

She is with me... Victoria-Justice-Icons-Bop-Tiger-Beat-3-victoria-justice-26750276-100-100 She is with me... Victoria-victoria-justice-25377297-100-100 She is with me... Victoria-Justice-Icons-Bop-Tiger-Beat-3-victoria-justice-26750277-100-100
to Lia

Kicsit fura, ha egy olyan lány a legjobb barátnőd, akivel szinte csak a suliban találkozol, de akkor végig vele vagy. MA délután szerencsére van egy szabad órája, és azt is velem szeretné tölteni, ahelyett, hogy pihenne a sok munka között. Persze én ennek nagyon is örülök, rég voltam már cukrászdában... Vagyis nem, de lánytársaságban igen. Indulás előtt vörösre festem a körmeim, hadd legyek nőies. Pólómnak nagy dekoltázsa van, a kabátom feszülős, vékonynak tűnik, pedig nagyon meleg. Farmerom feszül, cipőm magassarkú. Ritkán hordom, de mivel most csak csajok leszünk... Ilyenkor jó, ha figyelnek ránk a férfiak, talán összeszedünk egyet Lia-nak. Néha már nekem rossz, ez az egész. Lia mindig bizonygatja, hogy neki nem kell, ő jól megvan így is, vagy mi. Én meg az ő tudta nélkül megfogadtam, hogy szerzek neki pasit... Majd meglátjuk mi sül ki ebből. Bár míg nem voltunk ilyen jó barátnők, és egy másik csajjal volt majdnem ilyen a kapcsolatom, ő folyton pasit akart nekem szerezni. Annyira utáltam, nem tudtam elérni, hogy szálljon le rólam. Aztán jött Lia, és szerencsére vége szakadt a barátságunknak, meg el is költözött a csaj. Talán abbahagyom ezt az egész "szerezzünk pasit Liának" dolgot.
Korábban indulok el itthonról, mint kellene. Jó dolog, ha van saját kocsid, nem kell folyton elkérnek a szüleidét, és oda mész ahova akarsz, nem fognak elküldeni tömegközlekedéssel a város másik végébe, azzal a mondattal: "Ha nagyon akarsz bulizni, menj oda egyedül" Utálom ezt a mondatot. A kocsiba ülve még csak ülök egy picit, a táskámat az anyósülésre dobom. Kilóg a cigis dobozom, ami szinte még teli van, pedig már majd 2 hete vettem. Nem dohányzok túl gyakran, szinte csak bulikban, meg ha nagyon ideges vagyok. Nem kapcsolom be a rádiót, most egy kis csendre vágyom. Elindítom a motort, és már megyek is a cukrászda felé. Az út nem hosszú, de gyalogolni azért mégis sok. Út közben gondolkozok, hogy mit egyek, a fagyihoz hideg van, bár bent leszünk a melegben. A múltkor láttam nutellás-mogyorós tortát, szerintem azt fogom megkóstolni. Mostanában folyton csak eszek, főként édeset, szóval most sem csak egy szelet tortát fogok enni.
A parkolóban még nem látom Lia kocsiját, persze, hogy nem. Ő általában késni szokott én meg most, kivételesen, a megbeszélt idő előtt érkeztem. Még az autóban magamhoz veszem a táskámat, kiszállok, az ajtót becsukom magam mögött, a kocsit bezárom, és máris elindulok a cukrászda felé, ami csak pár lépésre van. Belépve érzem magamon a sok tekintetet. A pultos fiú is engem néz, nem meglepő. Odasétálok hozzá, hogy elmondjam, mit is szeretnék.
-Szia, egy nutellás-mogyorós tortát kérnék ahhoz az asztalhoz. - mutatok az üres, sarokban lévő asztalra, ahova aztán le is ülök. Puha kanapé, a táskám mellettem pihen. A telefonomat előveszem, csak ekkor látom, hogy jött egy sms-em. Nem nézem meg kitől, vagy mit ír, ha fontos, akkor hívott volna, tehát ráér még. A tortám is megérkezik, nagyszerű, és csodásan néz ki. Ahelyett, hogy megköszönném csábosan mosolygok egyet a fiúra, aki 5 másodperces csodálás után el is megy.
Vissza az elejére Go down
Amelia Carter
---you know I like it rough
Amelia Carter


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Rosewood

She is with me... Empty
TémanyitásTárgy: Re: She is with me...   She is with me... EmptyHétf. Jan. 02, 2012 5:38 am

She is with me... Nina_dobrev_as_k._in_vd_s_02_7_0 She is with me... Nina_dobrev_as_k._in_vd_s_02_8_0 She is with me... Nina_dobrev_as_k._in_vd_s_02_10_0
~ April

Sokszor elgondolkodom azon, hogy vajon az a kislány, aki voltam mit gondolna arról, aki most vagyok. Ahogy Aprilre nézek, eszembe jut, hogy mennyi mindenen mentünk mi át, hogy igazi kis hősök vagyunk. Emlékszem, hogy néha meg akartam ölni magam és hogy a maffia miatt egyszer-kétszer voltak igen kemény éjszakáim, amikor csak az ő ölelése segített rajtam. Hálás vagyok neki azért, hogy ennyit foglalkozott velem, akkor is, amikor senkit sem érdekeltem. Nem szoktam érzelmeskedni, mert nem akarom, hogy a világ gyengének is lásson, úgy érzem, hogy akkor ki tud használni és ezt nagyon nem akarom. De tudom, hogy Aprilre számíthatok és hogy soha nem hagy el. Nem csak ő van ott nekem, hanem én is ott vagyok neki. Igaz, hogy eléggé meg van kötve a kezem, tehát, hogy nem mindig érek rá, ha baj van, de igyekszem ott lenni, rám tényleg számíthat. Elmosolyodom, amikor megpillantom, ahogy ott ül és a torta az asztalon van, hirtelen minden közös emlékünk eszembe jut, na jó, ha nem is az összes, a legtöbb azért igen. April rendelt, gondolom én, egy tortát magának, ami jól néz ki, én mégis valami sokkal szexibbet akarok enni és inni. Kicsit megállok az asztal előtt, majd hangosan megszólalok, mint aki ezer éve nem látta a legjobb barátnőjét:
- Szia édes!
Nem várom meg, hogy felálljon vagy ilyesmi, inkább csak ledobom vele szembe magamat és a táskámat magam mellé. Nagyon tetszik ez a hely, nagyon. Még mindig szélesen mosolygok, mintha tényleg régen láttuk volna egymást, aztán meg együtt töltöttük az egész napot, akárcsak mindennap, körülbelül négy éve. Nem mondom, igazán rám is fér egy kiadós kajálás, sütikből meg főleg. Az elmúlt két hónapban szinte semmit sem ettem, mert féltem, hogy felszedek pár kilót és az oroszoknak majd nem tetszek. Ez hülyeség, tudom jól, de akkor is, muszáj volt, hogy egy picikét visszavegyek. Ma viszont még okom is van arra, hogy egyek és nem fogom visszafogni magamat, igazából nem is akarom. Egy helyes srácra nézek, aki pincér, tehát itt dolgozik, és máris elindul felénk. Imádom, hogy a pillantásomból ki tudják olvasni, hogy mi a manót akarok. Olyan szexisnek érzem ettől mindig magam, ugyanis ez hatalom: ha valaki a pillantásodból olvas, szavakra szükség nincsen. A srác tehát idejön és megkérdi, hogy mit kérek, én pedig először huncutul mosolyodva Aprilre nézek, aztán a srácra:
- Szeretnék egy nagy csoki fagyit, négy gombócosat, csoki szósszal és a tetejére tejszínhabot, emellett a barátnőmmel mind a ketten kérünk egy-egy Orgazmus nevű koktélt, lehetőleg vodka nélkül, mert ti csináltok ilyet is, mi meg még vezetünk!
A srác megszólalni sem tud, amit egyáltalán nem csodálok, merthogy én azonnal el is fordulok és többet nem nézek rá. Inkább a legjobb barátnőmre emelem a tekintetem és szélesen elmosolyodva figyelem. April és én külsőre is annyira hasonlítunk, örülök, hogy sikerült összebarátkozunk. Ránézésre talán az ember még azt is hinné, hogy ikrek vagyunk, pedig aztán nem. Hihetetlen. Belsőre is annyira mások vagyunk, mégis annyira ugyanolyanok. Nos, ezt szépen megmondtam, de értitek a lényegét, nem? Különbözőek vagyunk, mégis egyformák.
Vissza az elejére Go down
April Wolfe

April Wolfe


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Dec. 30.

She is with me... Empty
TémanyitásTárgy: Re: She is with me...   She is with me... EmptyPént. Jan. 06, 2012 11:25 am

She is with me... Victoria-Justice-Icons-Bop-Tiger-Beat-3-victoria-justice-26750276-100-100 She is with me... Victoria-victoria-justice-25377297-100-100 She is with me... Victoria-Justice-Icons-Bop-Tiger-Beat-3-victoria-justice-26750277-100-100
to Lia

Maffia. Annyira furcsa, hogy ha kiejtem ezt a szót, rossz helyen, rossz emberek társaságában, akár meg is ölhetnek. Ha Lia kollégái, vagy hogy is nevezzem őket, megtudják, hogy én tudom... inkább nem is gondolok erre. Én nem is tudom, oké? A lényeg, hogy mindig vagyunk egymásnak, akárcsak a testvérek. Furcsa, hogy még a szülinapunk is egy napon van. Talán emiatt hasonlítunk annyira egymásra, nem külsőre, hanem belsőre... persze külsőre is, de ez most nem is számít. Lehetetlen, hogy tesók legyünk, pedig jó móka lenne. Imádom ezt a csajt, akármennyire is elfoglalt, nekem ő az örök és egyetlen legjobb barátnőm. Tudom, sokan mondják ezt, de ez most tényleg igaz, tényleg érzem, hogy mi még 10 év múlva is elmegyünk együtt cukrászdába, még nyugdíjas korunkban is ecsetelni fogjuk egymásnak a problémáinkat, jókat röhögünk majd a hülyeségeinket, és boldogan emlékszünk vissza a fiatalkorunkra, a mára. Ő az egyetlen ember, akire rá tudom bízni az összes titkomat, aki tud nekem segíteni, döntéseket hozni, aki nyíltan elmondja nekem a véleményét. Egyszerűen szeretem őt, és kész.
És ekkor hirtelen betoppan, amint meghallom a hangját elmosolyodok, és rápillantok. Ma is láttuk egymást, ma is sokat voltunk együtt, mégis nagyon örülök neki, ő is nekem. Egyszerűen nem tudnánk élni egymás nélkül.
-Szia drágám! - köszönök neki vissza. Nem állok fel, várom, hogy ő üljön le, amit meg is tesz. Jó hely, egy fantasztikus sütivel a legjobb barátnőmmel. Kell ennél több? Megint kijön egy srác, egy másik srác, nem az, aki hozzám is jött. Ő jóképűbb, izmosabb és sokkal szexibb. Csak egy Lia pillantás kellett hozzá, máris itt terem, hogy felvegye az én bájos barátnőm rendelését. Sok, hideg és krémesen lágy, olvadó. Örülök a koktélnak, nem tudtam volna választani, de Lia megint kitalálta mit szeretnék a legjobban. Finom, és nagyon szexi neve van. A fiú pár perc múlva el is megy, ahogy Lia levette róla a tekintetét. Villámmal levágok egy kis darabot a tortámból, és a számba veszem. Finom, krémes, csikizi a szájpadlásom. Nutellás csokipiskóta, nem rossz. Bár jobbra számítottam, majd rendelek még valamit. Veszek még egy falatot, majd magamban megfogadom, addig nem eszek többet, míg ki nem hozzák Lia rendelését.
-Az a pincérsrác amióta elment és poharakat törölget le nem veszi rólad a szemeit. Szerintem tetszel neki. - mutogatok a villámmal, és mire befejezem meghozzák a koktéljainkat, na meg a sok-sok csokifagyit. Még új lehet az a srác, hogy poharakat törölget, ahelyett, hogy elkészítené a rendelést, mert nem túl bonyolult, vagy esetleg kihozná azt, amit más elkészített. Biztos vagyok benne, hogy tetszik neki Lia. Engem már látott itt párszor Alex-szel, szóval engem már észre sem vesz. Épp itt az ideje, hogy beszélgessek vele kicsit, vagy... tudom milyen idegesítő, de akkor is zavar, hogy Lia-nak csak a maffia van, meg én... Zavaró.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





She is with me... Empty
TémanyitásTárgy: Re: She is with me...   She is with me... Empty

Vissza az elejére Go down
 
She is with me...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lie to me :: helyszínek :: a belváros :: éttermek, cukrászdák-
Ugrás: