Lie to me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 o'connor; alex

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alexander O'Connor

Alexander O'Connor


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jan. 01.

o'connor; alex Empty
TémanyitásTárgy: o'connor; alex   o'connor; alex EmptyVas. Jan. 01, 2012 9:22 am

o'connor; alex Tumblr_lon00708Qr1r05k59o1_500_www.kepfeltoltes.hu_
© credit
« O'CONNOR, ALEXANDER »

❝ Live your life crazy and love every second of it. ❞

    Születési hely és idő. ✎ 1993.12.12., Rosewood Kor. ✎ 18 Foglalkozás. ✎ végzős, szóval tanuló Szexuális orientáció ✎ April (amugy hetero) Szociális állapot ✎ közép osztály Csoport. ✎ diák


Spoiler:

→ YESTERDAY I DIED, TOMORROW'S BLEEDING

Szeret:
♥ April
♥ A gitárom
♥ Bulik
♥ Alkohol (kivétel a vodka, attól rosszul vagyok)
♥ Cigi (bár már igyekszem letenni)
♥ Palacsinta (azzal bárki levehet a lábamról)

Nem szeret:
× Hiszti
× Előítéletek
× Spagetti
× Balett (a húgom megutáltatta velem)
× Suli (szerencsére már csak egy év és főiskola)
× Öltöny (és egyéb kényelmetlen ruhadarabok)

:: Részlet "Egy srác" naplójából ::
Ha már belekezdtem ebbe a hülyeségbe, azaz belekényszerítettek, nem hagyhatom ki, hogy ne az öcsémet mondjam el a legelső oldalon mindennek. Lucas te egy nyomorult, miniatűr pokolfajzat vagy!!! Remélem mihamarabb elvégzem a sulit és megszabadulhatok tőled!!
Ez már pont sok. Tehát azt hiszem bele kellene írnom, hogy miként tudtak rávenni erre a baromságra. Nos, miután fogadást kötöttünk a tizenhárom éves, roppant okos öcsikémmel, elmentem, hogy elintézzem azt...Amit el kellett volna, de nem sikerült, tehát most épp sínylődök. A kiszabott "büntetés" pedig nem más, mint egy hónapig tartó naplóírás napi szinten. Minden áldott este le kell majd ülnöm és belejegyzetelni, hogy mit csináltam és milyen tapasztalatokat szereztem. FRÁSZT! Ez egy HÜLYESÉG...Ha nem azzal fenyegetne, hogy beköp anyámnak, akkor már rég a kukában landolna ez a füzetszerű izé. Vágjunk bele. Ha már a haverok tudják...Onnan már nincs lejjebb.
Kedves, nagyra becsült, imádott Naplóm! Ma semmi nem történt. Azon kívül, hogy agyon vertem azt a seggfejet, aki miatt épp telepróbálom írni ezt a lapot. Naná, hogy ő járt rosszabbul és bőgve masírozott ki a szobámból. Így jár, aki a nagyokkal kekeckedik. Emellett újra sikerült elrángatniuk egy dögunalmas színdarabra, főszerepben a nyolc éves hugicámmal. Imádom, de amit a színpadon leművel, az katasztrófa. Nem látnak?? Miért nem lehet megmondani szegény kislánynak, hogy amit csinál, az szart se ér. Nem baj, majd ő is rá fog jönni. Aprillel is találkoztam, akit lassacskán muszáj lesz távol tartanom Lucastól. Sőt, az egész családtól. Egy elmebeteg anya és egy munkamániás apa nem valami jó párosítás. A legjobb neki, amíg nem jön a házunk közelébe. Emlékszem, mennyire féltem megszeretni...Mindentől annyira féltem, hogy jól alakuljanak a dolgok, hogy tényleg ne keveredjen mellettem bajba és...Ajj, hagyjuk ezt! Még a végén tényleg kiöntöm a lelkem ennek a rossz minőségű, félfamentes papírlapnak. A francba már...Jobb lesz, ha most megyek aludni.

:: Napjainkban ::

A tükörben vetek egy pillantást bronz árnyalatú bőrömre, majd a fejem tetején tökéletesen beállított tincsekre. Nem az igazi. Valahogy sosem sikerül...Sosem tudok tökéletes lenni. Még szerencse, hogy az a csajok dolga. Nekünk ott van a humorunk, az udvariasságunk és...egyeseknek a zenei tehetsége. Állítólag a gitáros srácokra mindenki bukik. Nem mintha számítana bármennyire is más lány Rajta kívül. Azt hiszem, most kezdem felfogni, hogy mennyire szeretem. Tisztában vagyok vele, hogy a középiskolai szerelmek nem egy életre szólnak és hogy talán a hátam mögött megcsal valakivel, de érdekes módon nem izgat. Amíg nem tudom biztosan vagy nem hallok vissza pletykákat, addig nem érdekel, hogy milyen érzések gyülekeznek bennem. Szeretem, más nem számít.
A fejemre húzom fekete sapkámat, így öltözékemet már teljesnek mondhatom. Vetek egy pillantást gitáromra, elhúzom számat és azon töprengek, hogy magammal vigyem-e. Kis tétovázás után végül érte nyúlok és vállamra kapom. Anélkül nem indulhatok el. Lerobogok a konyhába, ahol egyedül az öcsém és a húgom ülnek a pultnál. Anyám már megint elment anélkül, hogy kaját csinált volna nekik. Szem forgatva veszem el előlük a csokit, aminek már a fele hiányzik és a fiókba teszem.
- Azt hittem van annyi eszed, hogy legalább valami müzlit etess a húgoddal, nem csokit reggelire. - leveszek két tányért és teletöltöm tejjel. Én majd veszek valamit a büfében, ha netán megéheznék. - Csokis vagy gyümölcsös? - vetem oda. Főznék én, ha tudnék...Sajna még a tojás rántotta sem megy.
- Csokis. Megnek is az kell. - közli és húgomra pillant, aki valami tinimagazint olvas. Kikapom a kezéből és a kukába dobom.
- Héééj! - visít fel. Még csak kilenc éves és már ilyen hülyeségeket olvas. Ha az anyja nem figyel rá kellőképp, majd én fogok. Nem lesz belőle olyan kényes Miss Picsa, mint a legtöbb lányból. Szerencsére April sem az. Apropó, talán ideje lenne bemutatni a tesóknak? Meglehet. Eddig még sajna nem mertem hazahozni.
- Nem hagyom, hogy ezt a sok szarságot olvasd. Különben is...Aligha maradsz le bármiről. Justin Bieber után jön majd a következő homár. - vonom meg vállamat, mire Lucas elröhögi magát és pacsira nyújtja kezét. Elmosolyodom, de csak leteszem eléjük a két tálat.
- Justin nem meleg. Barátnője van. - óh, igen. A kis Gomez lány. Nem mondom, arra még én is rámásznék, ha ne adj Isten lenézne erre Rosewoodba. De most komolyan...Az a csaj egy Istennő, nem tudom, hogy fogta ki az a mitugrász. Mindegy. Egyenlőre boldog vagyok, nem kell senki más élete.
- Jól van, csak egyél. - nevetek és megsimogatom szőke tincseit. Lucasszal ellentétben ő aranyos és szeretem. Na jó, valamennyire talán az öcsémet is, de általában olyan utálatos köcsögként viselkedik, hogy ilyesmire nem tudok gondolni. Viszont mindkettejüket sajnálom, amiért anyámék nem foglalkoznak velük.
- Mikor jön át April? - szólal meg Lucas, miközben a müzlit ropogtatja.
- Hozzád semmikor. - szólok hátra vállam fölött és igyekszem elmosni az esti kaja után megmaradt mosatlant. Nem igaz, hogy ennek a nőnek semmire sincs ideje.
Miután ők is, és én is végzünk, felültetem őket a sulibuszra, hogy véletlenül se tévedjenek el, majd miután a haverok értem jönnek, mi is elindulunk az iskolába.
Vissza az elejére Go down
Alexander O'Connor

Alexander O'Connor


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jan. 01.

o'connor; alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: o'connor; alex   o'connor; alex EmptyHétf. Jan. 02, 2012 4:44 am

Azt hiszem, kész vagyok Laughing
Vissza az elejére Go down
Amelia Carter
---you know I like it rough
Amelia Carter


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : Rosewood

o'connor; alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: o'connor; alex   o'connor; alex EmptyHétf. Jan. 02, 2012 5:18 am

Kedves Alexander!
oh, igazán sajnállak téged is és a testvéreidet is, amiért ilyen szörnyű anyával áldott meg a sors.
nagyon tetszett, ahogy írsz és egyébként is, a legjobb barátnőm, aki egyben a titkos ikertesóm, megölne, ha nem engednélek játékba, tehát csak rajta! : DD
Avatart foglalni el ne felejts!
Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





o'connor; alex Empty
TémanyitásTárgy: Re: o'connor; alex   o'connor; alex Empty

Vissza az elejére Go down
 
o'connor; alex
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lie to me :: karakteralkotás :: elfogadott karakterek :: diákok-
Ugrás: