Lie to me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Never too late

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hanna Marin
I'm blonde, and steal ... but it is still innocent
Hanna Marin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Dec. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Rosewood - A népszerűségi lista tetején

Never too late Empty
TémanyitásTárgy: Re: Never too late   Never too late EmptyHétf. Jan. 02, 2012 5:33 am

Never too late Tumblr_lifvc5FKLI1qczjlgo1_500

Hanna&Emily
~Never too late~


Egy év. Egy év alatt lettem az aki most vagyok. Egy év alatt, egy teljes átalakuláson mentem keresztül, és hagytam magam mögött a "Duci Hanna" becenevet. Más vagyok. Kívül belül, felnőttem. És ez Alison érdeme. Mert a sértései, és a módszere vezetett ide. Nem a hat hetes fogyitábor, mert annak semmi értelme nem volt. Hanem a megfelelni akarás, hogy Ali egyszer büszkén vonuljon végig velem a strandon. És most, mikor már elértem a célom,már nincs itt. Eltűnt, elveszett, vagy talán... meghalt.
De nem szabad most erre gondolnom. a múlt, már elmúlt, de a jelen és ajövő még változtatható. Lehetek az aki vagyok, vagy lehetek Alison DiLaurentis kettő. Az előbbi viszont nem követel áldozatokat.
Mindig is utolsó voltam. Engem tartottak a leggyöngébbnek, a legvédtelenebbnek. Volt mikor, inkább csak a pincsijüknek éreztem magam, mint barátjuknak. Nem voltam vékony, nem hordtam szép ruhákat... Akkor ezekről csak álmodozni mertem. De mikor a kitartásomat kérdőjelezték meg, az mélyen megsebzett. Lehet, hogy szőke, drága ruhákba járó lány vagyok, de ez nem egyenlő a pláza cicával. Mert van önbecsülésem, ami sok emberből hiányzik. Hiányzott.
Ezért is örülök, hogy összefutottunk Emilyvel. Talán eltávolodtunk egymástól, talán nem beszéltünk sokat... De miért ne lehetne újra kezdeni a dolgokat? Ahogy belépünk a hatalmas, légkondis térbe, megcsap az az ismert Isten hozott itthon érzés. Oké, ez abszurd, de miért baj, ha egyszerűen imádok vásárolni? Nekem ez a hobbim, Emnek pedig az úszás. Mindenkinek kell valami.
- Hm, nekem valami ruha kéne a jövő heti partira... - morfondírozok, miközben a hatalmas megvilágított pláza térképhez érünk. Ujjammal végig húzom a boltok kezdőbetűkén, míg megtalálom az egyik kedvencem; Versace, olalá...
- 2. emelet, 65-ős szám - olvasom le és Emilyre pillantok, hogy megfelel e kezdésnek, de nem látok ellenkezést, így karonragadom, és a mozgólépcső felé vesszük az irányt.
- Mi szél hozott erre? Nem sűrűn látni Emily Fields-et a plázában, ha érted mire célzok - pillantok rá érdeklődőn, mert hát, ha havonta látom őt messziről egy-egy kirakat előtt. Tudom, hogy ő nem az a típus, aki képes órákat szentelni egy cipőre mondjuk. De szerintem ez nem baj. Nem vagyunk egyformák, pont ezért vagyunk mindannyian egyediek.
Vissza az elejére Go down
Emily Fields
Good girls are made of sugar and spice... I'm made of vodka and ice
Emily Fields


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Dec. 29.

Never too late Empty
TémanyitásTárgy: Re: Never too late   Never too late EmptySzomb. Dec. 31, 2011 11:53 pm


Never too late Ikonok1

• • •

Úgy érzem magam, mint valami élőholt; talán már egy éve. Mert, ahogy visszaemlékszek a „szakításunk” napjára, illetve az azt követő hónapokra, a napjaim egyhangúan teltek el: reggel felkeltem, elvégeztem ügyes-bajos dolgaimat a fürdőszobában, aztán jött a suli, majd ezt követően ismét hazatértem; megtanultam, megcsináltam a rám kirótt házimunkát és nyugovóra hajtottam fejem. Ennyi! Valószínűleg, én lehettem akkoriban a legunalmasabb ember Rosewoodban. Most viszont érzem, hogy valami más fog az életembe lépni. Ezek után pedig eszem ágában sincs elereszteni ezt a másságot. Szükségem van rá!
Jellemem teljes egészében száznyolcvan fokos szöget vett. Ha valaki akkor azt mondta volna nekem, hogy idáig fogok süllyedni, valószínűleg kikacagom. Alival sosem volt unalmas együtt lógni, sőt! Akkor volt a legeslegjobb az én életem. Számunkra illegális/legális bulikba belógtunk és mi voltunk a suli képzeletbeli ranglétra tetején, tehát bármit megtehettünk, amit a kedvünk tartott. Jó, persze csináltunk pár őrültséget is; példának okáért gondoljunk csak a „Jenna dologra”. Ez természetesen nem okozna számunkra lelkifurdalást, ha azon az éjszakán senki sem lett volna abban a fészerben.
- Monára, de szerintem ma már nem jön szóóóval... – mondta Hanna.
Négyünk közül talán Hanna az, aki a legtöbbet változott ez alatt az idő alatt. Egyre inkább kezd hasonlítani Alisonra, ami, nos, valljuk be őszintén, egy kicsit rémisztő. Nem igazán tudom, a jelleme mennyire változott meg, de az biztos, sosem lesz olyan „gonosz”, mint ő volt. Valahogy nekem mindig is ő lesz az a kedves, aranyos lány, akit én akkor megismertem. Kegyetlenség?! Oh, ugyan kérlek!
Amikor említést tett arról, hogy nincs-e kedvem körbenézni a plázában, a szám sarkai felfelé kezdtek ívelni; két okból is: egy, mert nem kell egyedül vásárolgatnom, és kettő, mert talán ismét belekezdhetünk abba, ami egykor abbamaradt.
- Az nagyszerű lenne, Hanna! – a lányt karon fogtam és bementünk a plázába. Hirtelen ezernyi üzlet logója tárult elénk. Mindenütt kreatívan megalkotott, hívogató szlogenek voltak. Nehezemre esett dönteni ennyi csodás kirakat mellett, ezért úgy éreztem, meg kell kérdeznem Hanna-t; ő valahogy sokkal jobban ért ezekhez a dolgokhoz.
- Van valami ötleted arról, hova is kellene bemennünk legelőször? – teszem fel a kérdést a szőke lánynak.
Vissza az elejére Go down
Hanna Marin
I'm blonde, and steal ... but it is still innocent
Hanna Marin


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Dec. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Rosewood - A népszerűségi lista tetején

Never too late Empty
TémanyitásTárgy: Re: Never too late   Never too late EmptySzomb. Dec. 31, 2011 2:02 am

Never too late Tumblr_lifvc5FKLI1qczjlgo1_500

Hanna&Emily
~Never too late~



- "There's a fire starting in my heart, reaching a fever pitch and it's bringing me out the dark..." - a fülembe ordít a zene, én pedig akaratlanul már, szinte ösztönösen éneklem az énekessel a dalt, miközben a konyhapulton könyökölve, próbálom megoldani a matek házit, elég kevés sikerrel. Mondjuk, én azt se értem miért kéne y-t kivonni a 3/4 x-ből, vagy az nem is úgy van és x-et kell kivonni a... Áh ez túl bonyolult! Minek kell egyáltalán matekot tanulni? Tök felesleges, úgy se azzal töltöm majd el az életem elkövetkező részét, hogy a számológép fölé görnyedve könyvelek. Máshoz meg... na jó máshoz is kell, de én biztos nem megyek olyan pályára,a hol nagyon fontos a matematika érettségi. Majd kinézek valami mást a neten, amihez még kedvem is van...
Ahogy a dal a refrénre vált, becsapom az előttem lévő tankönyvet, és hangosan dúdolva, néha énekelve a szöveget táncolok el a hűtőig. Naná, hogy üres. A szardínián, és a paradicsomlén kívül tiszta jégkorszak az egész, én pedig majd éhen halok ha nem jutok gyorsan kajához.
A telefonomért nyúlva kikeresem Mona számát, de csak a hangposta kapcsol be, és fülemet megüti, szépen csengő, néha már nyávogó hanglejtése.
- Itt Mona, kedd lévén, keddi manikűrösnél. Ha fontos hagyj üzenetet a sípszó után, de ha ráér holnapig kímélj meg magadtól mára - halkan felhorkanok, ugyan is ez már kicsit tényleg pofátlanság, de mit várjak Monától? Egy év alatt velem együtt lépkedett fel a ranglétrán, totálisan elveszítve a régi, lúzer énjét. De akár, hogy is nézzük ő a legjobb barátnőm, vagyis inkább az egyetlen barátnőm Ali eltűnése óta.
- Szia Mona, itt Hanna. Ha végzel a körmösnél nincs kedved beugrani a plázába? Nincs semmi göncöm Noel házibulijára, és semmi kedvem valami tavalyi, lejárt szerelésbe menni. A nyugati bejáratnál várlak, és tégy meg egy szívességet - rövid hatásszünet, mire a hangom kissé fenyegetőre változik - Ne késs! - majd kinyomom a hívást, és felkapom a táskám. Felejtsük el már a könyveket, és a tanulást... Hódoljunk inkább a kedvenc hobbimnak, a pláza kifosztásának!
Mázli, hogy bevásárlóközpont csak pár saroknyira van a házunktól, különben foghatnák egy buszt, ami valljuk be kissé ciki azt nézve ki vagyok. És ha meglátnak? Még csak az kellene! Brr.
Miközben befordulok a sarkon, már látom a fák között kiemelkedő épületet, nyomok még egy SMS-est Monának, hogy ne késsen, vagy ha nem jön legyen szíves tudatni velem. AZ agyamra megy ezekkel az eltűnéseivel komolyan, miért nem lehet elérni soha telefonom amikor szükség lenne rá?
A fotocellás ajtó mellett állva, idegesen dobolok a lábammal, miközben másodpercenként nézem meg, kaptam e valami reagálást a több mint hét (!!!) üzenetemre. Semmi.
- Te jóisten! - ijedek meg, mikor valaki kizökkent a gondolatmenetemből. A látóterembe megjelenik Emily halványan mosolygós arca, ahogy a válaszomat várja én pedig feleszmélek, hogy hozzám szólt, és gyorsan megpróbálok visszaemlékezni mi is volt a kérdés...
- Monára - válaszolok, és összehozok egy mosolyt, majd utoljára megnézem a telefonom. Már másfél órája zaklatom, magára vessen! - De szerintem ma már nem jön szóóóval... - idegesen beleharapok az alsó ajkamba, és kifújom a bent tartott oxigént. Talán két hete, hogy utoljára beszéltem Emilyvel, de jelenleg nincs senki a környéken akivel társalogni tudnék, egyedül vásárolni meg még a halálnál is szörnyűbb dolog. - Nincs kedved körülnézni? - bökök a fejemmel az ajtó felé, és könyörgően nézek barna íriszébe. Végül is.... barátok vagyunk. Vagy voltunk?!





Vissza az elejére Go down
Emily Fields
Good girls are made of sugar and spice... I'm made of vodka and ice
Emily Fields


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2011. Dec. 29.

Never too late Empty
TémanyitásTárgy: Never too late   Never too late EmptySzomb. Dec. 31, 2011 12:22 am


Never too late Ikonok1

• • •

A biológia könyvem fölé görnyedve próbálom megérteni a mostani anyagot. A múlt órán Mr. Green, a tanárunk, mindenkinek adott egy egyoldalas feladatlapot, amit otthon kell kitöltenünk. Még azt is hozzáfűzte, hogy ezen fog múlni az év végi jegyünk; szóval most nem igazán hiányzik nekem egy rossz jegy. Ez még a felvételi lapomon sem mutatna jól: megbukott biológiából. Remek! Régebben szerettem ezt a tantárgyat, de most, hogy a fiziológiát kezdjük venni, kezdem egy kicsit megutálni.
Másfélóra múlva örömittasan csapom be a könyvemet. Végeztem minden nyamvadt kérdéssel!
„Ennyi kínszenvedés után végre én is megérdemlek némi kényeztetést.” – ez után a gondolat után hirtelen kezembe kaptam a telefonom, majd a névjegyzéket kezdtem el böngészni annak reményében, hogy esetleg találok olyasvalakit, aki szívesen eljönne velem vásárolgatni. Pár másodpercnyi boldogság után hiányérzet öntött el. Hiányoznak az emberek az életemből… a régi ismerőseim. Már egy teljes éve annak, hogy minden kapcsolatot megszakítottunk egymással, mégis úgy érzem, mintha csak tegnap lett volna.
Felálltam az íróasztalomtól, majd a fogasról leakasztottam a kabátomat és a táskámat. Leszaladtam a lépcsőn, és amikor a bejárati ajtó felé vettem az irányt, az anyám megállított.
- Hova mész? – jogosan kérdezte ezt tőlem. Az utóbbi időben úgy teltek a délutánjaim, hogy suli után rögtön hazajöttem. Valamikor sokáig benn maradtam, mert tagja vagyok a suli úszócsapatának, de ezen kívül sehova sem mentem el. Jó, itt-ott rendeztek házibulikat, amiket egyáltalán nem hagyhattam ki…
- Csak vásárolgatni – válaszoltam, miközben bedobtam egy ártatlan arckifejezést. Úgy tűnik, nem firtatja tovább a dolgot, mert egy egyszerű vállrándítással és számomra hallhatatlan pusmogással tovább folytatta a magazin olvasását.
A pláza alig kétutcányira van tőlünk, tehát nem volt probléma odajutni. Miközben próbáltam rendet teremteni elmémben, megláttam az ajtóban ácsorogni Hanna-t, az én régi legkedvesebb barátnőmet. Egyedül volt és szinte minden minutumban az óráját leste. Nem bírtam megállni, hogy ne szóljak oda neki, ezért egy mosoly kíséretében ezt a kérdést tettem fel:
- Vársz valakire?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Never too late Empty
TémanyitásTárgy: Re: Never too late   Never too late Empty

Vissza az elejére Go down
 
Never too late
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lie to me :: helyszínek :: a belváros :: üzletek-
Ugrás: