Lie to me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 karakterpiac

Go down 
+4
Christopher Hastings
Lottie Wilcox
April Wolfe
- A
8 posters
SzerzőÜzenet
- A
Admin
- A


Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Dec. 28.

karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: karakterpiac   karakterpiac EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 10:55 am

Hiányzik egy családtag, barát, pár vagy ellenség?
Szeretnéd ha valaki megalkotná neked amilyen gyorsan csak lehet?
Ez esetben nem kell mást tenned mint itt feladnod egy hirdetést. (:
A hirdetés tartalmazza a következő információkat.:

Karakter neve.:
Kor.:
Play by.:
A karakteremhez fűződő kapcsolata.:


Ezt a kódot másold ki.:

Kód:
[u][b]Karakter neve.:[/b][/u]
[u][b]Kor.:[/b][/u]
[u][b]Play by.:[/b][/u]
[u][b]A karakteremhez fűződő kapcsolata.:[/b][/u]
Vissza az elejére Go down
https://lietome.hungarianforum.com
April Wolfe

April Wolfe


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2011. Dec. 30.

karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: karakterpiac   karakterpiac EmptyPént. Dec. 30, 2011 9:31 pm

karakterpiac Tumblr_lwz259GrbB1r2l5xmo1_250 karakterpiac Tumblr_lwz259GrbB1r2l5xmo2_250

Karakter neve.: Teljesen mindegy
Kor.: 18-20 éves
Play by.: Avan Jogia
A karakteremhez fűződő kapcsolata.: Nem egyértelmű? Én szeretem őt, ő is engem, két éve együtt vagyunk. Nagyjából olyan, mint én, együtt járunk bulizni, meg minden. Mikor összejöttünk megígértették vele a szüleim, hogy mindig vigyázni fog rám. Hát eddig betartotta. Reméljük tovább fog tartani ez a kapcsolat, mint amennyit a barátaink jósolnak nekünk.
Ha szeretnéd pm-ben nyugodtan zaklathatsz, segítek a karakteralkotásban. :)
!!Nagyon nagy szükségem lenne rá, szóval légysziii valaki alkossa meg. <33!!


ELKELT! <33


A hozzászólást April Wolfe összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 04, 2012 8:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Lottie Wilcox
;; i am in love with a c r i m i n a l
Lottie Wilcox


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011. Dec. 30.

karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: karakterpiac   karakterpiac EmptySzomb. Dec. 31, 2011 12:15 am

karakterpiac Tumblr_lkx1bsrnd11qdbsvgkarakterpiac Scaled.php?server=10&filename=alexp16bam87karakterpiac 61

Karakter neve.: rádbízom *-*
Kor.: 24-26
Play by.: zac efron / alex pettyfer / ian somerhalder
A karakteremhez fűződő kapcsolata.: apám egyik embere, igazi rossz fiú, amolyan behajtó. sokszor vigyázott rám, mikor még tini voltam, és én azóta szeretem. nem tudom, hogy ő mit akar tőlem, mert jegyese van, de tudom, hogy őt nem szereti. lopott pillantások, apró érintések, bókoló szavak amik jelzik, hogy én sem vagyok neki közömbös.

PM-ben lehet érdeklődni utána
imádnálak ha megalkotnád *-*
Vissza az elejére Go down
Christopher Hastings
-- Broken Hearted ßoy
Christopher Hastings


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Dec. 30.
Age : 29
Tartózkodási hely : Rosewood

karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: karakterpiac   karakterpiac EmptySzomb. Dec. 31, 2011 5:57 am

HI, MY BEST
karakterpiac Tumblr_la20rcqgkg1qct3ayo1_1280_www.kepfeltoltes.hu_
Név: Katie Benson
Kor: 18 év
Szexuális orientáció: Heteroszexuális/Biszexuális
Karakterek kapcsolata: Legjobb barátok
Jellem röviden: Vidám, mosolygós, bevállalós csaj, aki minden buliban benne van. Nem szajha, ha lehet ne az egy éjszakás kalandokra bukjon.
Csoport: Diákok
Szociális állapot: Felsőbb vagy közép osztály
Play by: Selena Gomez (ne változzon)
További infó: Ha kell, pm-ben megtalálsz.



Örülnék, ha valaki megalkotná!


IDEÉRT *-*


A hozzászólást Christopher Hastings összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 04, 2012 9:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Marcus Riggs
¤ unselfish looser ¤
Marcus Riggs


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Dec. 31.

karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: karakterpiac   karakterpiac EmptyVas. Jan. 01, 2012 4:52 am

karakterpiac 185936DiannaAgron34_www.kepfeltoltes.hu_ karakterpiac 3_23_www.kepfeltoltes.hu_

Karakter neve.: Rád bízom ; )
Szociális állapot: Felsőbb osztály
Kor.: 21-22
Play by.: Diana Agron; Hilary Duff; egyéb ötlet iránt nyitott vagyok, csak szőke legyen;
A karakteremhez fűződő kapcsolata.: Úgy egy éve találkoztunk, mikor Olaszországba utaztam már Isten tudja, hogy kerültem oda. Találkoztam ezzel a leányzóval, aki egy milliárdos apuka egyetlen pici lánya. Azt hittem, hogy egy elkényeztetett szajha, miközben egy igen talpraesett és pimasz személyiséget ismerhettem meg. Belehabarodtam meg minden...úgy igazából, persze ezt vele sosem közöltem. Úgy csináltam, mintha tényleg csak barátok lennénk, meg mintha valóban a szexre utaznék, ahogy sejtette. Erre végül is nem került sor, viszont az apja komolyan valami hajtóvadászatot indított ellenem. Egy este emberek kaptak el, agyon vertek és ott hagytak Olaszország egy utcáján...Búcsú nélkül hazajöttem és próbáltam úgy tenni, mintha nem történt volna semmi, amíg külföldön voltam. Viszont a dolgok kezdenek a feje tetejére állni...A szőkeség utánam jött és sikeresen meg is talált. Két magyarázat lehet: vagy segít az apjának elkapni engem...vagy igyekszik kihozni valamit abból, ami Olaszországban történt. Valami sokkal komolyabbat puszta barátságnál.
Megjegyzés: A fenti képek 160x260-osak, akinek esetleg nincs kedve szerkesztgetni másikat
Vissza az elejére Go down
Katie Benson

Katie Benson


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2012. Jan. 02.

karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: karakterpiac   karakterpiac EmptyCsüt. Jan. 05, 2012 6:58 am

Cassie Benson

karakterpiac Annasophia_alexander_10karakterpiac Asrobb60
Ezennel bejelentem, hogy keresek egy olyan vállalkozó szellemű valakit, aki eljátssza az én egyetlen húgomat. Tessék vele regisztrálni!!


Karakter neve.:Cassie Jamie Benson
Kor.:16
Play by.:Anna Sophia Robb
A karakteremhez fűződő kapcsolata.:Testvérek a drágák. Cassie szöges ellentéte Katie-nek. Míg Cass azért teper a suliban, hogy népszerű legyen, addig Katie azon van, hogy minél több komiszságot kövessen el. Cassie a nőies vonalakat képviseli, azonban Katie amolyan laza csaj, aki könnyedén kijön a fiúkkal. Ennek ellenére szeretik egymást, de természetesen a sok kiadós veszekedés sem marad el náluk. Nem mellesleg bele van zúgva Kat legjobb barátjába, Chris Hastings-be, aki oda sem figyel rá.

Amennyiben tetszik a karakter regizz vele, és keress fel PM-ben Wink
Vissza az elejére Go down
Joshua Shaddix

Joshua Shaddix


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Dec. 31.

karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: karakterpiac   karakterpiac EmptyCsüt. Jan. 05, 2012 7:44 am

karakterpiac Tumblr_ktoazk8Z1y1qzmx6lo1_500

Karakter neve.: válassz neki egy nevet bártan Very Happy
Kor.: mindeképpen 18 fölött (!!), de 23-nál ne idősebbet
Play by.: amanda hendrick (már csak azért is, mert vannak őrülten szexi, őrülten nőies és őrülten ránézel-és-már-nemi-betegséget-kapsz képei is. szóval léccci ._____.)
A karakteremhez fűződő kapcsolata.: Röviden, tömören: a vidéki rocker picsa, akit lehet dugni. Vagyis... a kihúzott mondat cenzúrázva.


megvan, köszi


A hozzászólást Joshua Shaddix összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 06, 2012 5:09 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Francesca Ricci

Francesca Ricci


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2012. Jan. 02.

karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: karakterpiac   karakterpiac EmptyCsüt. Jan. 05, 2012 8:37 am

karakterpiac Tumblr_lr0wcs3rzw1r03o88

Karakter neve.: Derrick __________
Kor.: 22-21
Play by.: Chace Crawford
A karakteremhez fűződő kapcsolata.: Az általános iskola alsó osztályában padtársak voltunk, a felsőbb osztályaiban megpróbáltuk együtt, de a gimnáziumi évekre úgy döntöttünk nekünk ez nem megy. Közös megállapodás alapján döntöttük el, hogy a továbbiakban csak barátok maradunk. De ahogy ezek alatt az évek alatt is változott a kapcsolatunk, úgy mára olyan mértékben, hogy néhány hónapja elég csúnyán összevesztünk. Azóta minden vágya, hogy találjon valamit apám és a maffiája körül. Persze ehhez a legjobb módszer, ha keres egy kulcsként felhasználható személyt, választása rám esett. Így most utánam kajtat és bármit elkövetne, hogy mondjak neki valamit a családomról és újra a bizalmamba fogadjam. De hiába az évek, a barátságunk, és az a megnyerő mosoly, amit arcára tud ragasztani, mikor megpróbál levenni a lábamról, már nem bízok benne, és nem tudok neki megbocsájtani. Mivel én Rosewoodba jöttem, nem akart Olaszországban maradni, persze, hogy utánam jött Mr. Kopó. Pofátlanul élvezi, mikor túljár az eszemen, és ujjal mutogat rám, ha valamit véletlen elrontottam. Egyszóval visszafelé fejlődik. Gyermeteg jellemétől eltekintve azonban nagyon jó nyomozó, és néha már azon kapom magam, hogy hiányzik a barátsága. Nem tudom, hogy az apámat és a mániáját fogom-e majd valamikor feláldozni, vagy a sráccal való kapcsolatomat.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





karakterpiac Empty
TémanyitásTárgy: Re: karakterpiac   karakterpiac Empty

Vissza az elejére Go down
 
karakterpiac
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lie to me :: karakteralkotás :: első lépések-
Ugrás: